We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo

9 Асоційований ступінь Програми в Дослідження харчових продуктів і напоїв Кулінарне мистецтво 2024

Фільтри

Фільтри

  • Асоційований ступінь
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв
  • Кулінарне мистецтво
Сфери навчання
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Асоційований ступінь Програми в Дослідження харчових продуктів і напоїв Кулінарне мистецтво

Диплом про закінчення коледжу можуть бути отримані після закінчення середньої школи або отримання GED, і багато людей надходять у цій програмі, щоб допомогти їм стати більш кваліфікованим для деяких професій. Цей ступінь зазвичай можна завершити протягом двох років, але точний термін буде залежати від навантаження і, звичайно, галузі дослідження.

Що таке Associate Degree в кулінарного мистецтва? Ця програма спрямована на надання студентам з основними навичками і знаннями, необхідними для роботи в кулінарній індустрії мистецтва. Студенти можуть вчитися як сучасних і класичних кулінарних технік і методів. Деякі з курсів може включати харчування, безпека харчових продуктів, ніж навички, контроль витрат, основну випічки, розвиток меню, сучасні методи, підготовка м'яса, покриття, і як готувати різні страви.

Студенти можуть отримати вигоду з багатьох нових або вдосконалених навички приготування їжі з Associate Degree в кулінарного мистецтва. Класи можуть охоплювати основи кулінарії, а також більш просунуті способи і методи.Випускники програми можуть також отримати вигоду з навичок в галузі управління, фінансів і комунікації, які все можуть бути інтегровані на робочому місці або допомогти студентам знайти роботу всередині або за межами кулінарної індустрії.

У вартість навчання за цією програмою буде залежати від тривалості навчання, установи, і країни, в якій розташована школа. Зацікавлені особи повинні звернутися до школи прямо, щоб дізнатися більше інформації.

Є багато можливостей для працевлаштування на вибір в кулінарії галузі. Випускники програми можуть знайти роботу в різних підприємств, як великих, так і малих, у тому числі ресторанів, готелів, бістро, послуги громадського харчування, кафе, і кафе. Деякі можливі Вакансії включають в себе стає шеф-кухарем Patissier, кухня менеджер, приватний шеф-кухар, менеджер громадського харчування, шеф-кухар су, і шеф-кухар. З додаткової освіти чи досвіду, люди з цього ступеня може також стати шеф-кухарем.

Багато установ пропонують класи онлайн для тих, хто виграє від модулів дистанційного навчання. Для початку, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.