Фільтри

 • Диплом другого ступеня
 • Дослідження харчових продуктів і напоїв
 • Кулінарне мистецтво
Сфери навчання
 • Дослідження харчових продуктів і напоїв (5)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

5 Диплом другого ступеня Програми в Кулінарне мистецтво 2024

  Диплом другого ступеня Програми в Кулінарне мистецтво

  Диплом присуджується на студентів вищих навчальних закладів або коледжів, які продемонстрували широкі знання і навички в напів-професійної або напівпрофесійної області. Диплом зазвичай займає від одного до трьох років, щоб закінчити, в залежності від вимог і вимог програми та установи. Диплом вважається порівнянної з одного року до двох років навчання на університетському рівні ступеня.

  Що таке Диплом в області кулінарного мистецтва? Цей курс навчання готує студентів до роботи в професійних кухнях. Курсові може складатися з комерційної кулінарії, безпеки харчових продуктів, знання продукту, кулінарні основи, харчування і професіоналізм. Інші курси і теми, можуть включати в себе управління, бізнес, комунікації, фінансів, обслуговування клієнтів, написання, розробка меню, контроль витрат, випічки, кухні світу, а також винні дослідження. Студенти дізнаються, як управляти і фронт-оф-будинок і назад-оф-будинок операцій.

  Студенти можуть вчитися на Диплом в області кулінарного мистецтва, щоб вчитися і розвивати свої навички в кулінарних методів і зрозуміти глобальні кухні, які впливають і впливають на індустрію. Вони отримують практичний досвід роботи і навчання, а також галузевих знань і управлінських навичок.

  Загальна вартість програми варіюються в залежності від навчального закладу, його країни місцезнаходження, а довжина програми. Важливо, щоб майбутні студенти досліджують школи з відповідними програмами, які цікавлять їх і вирівнюють їх фінансових, академічних та кар'єрних цілей.

  Випускники програм кулінарні мистецтва можуть знайти роботу в готелі, ресторан та індустрії гостинності. У готелі та ресторані кухні, вони можуть стати су шеф-кухаря, кухаря, шеф-кухарів, або власники. За межами кухні, є можливості, як продуктів харчування і напоїв менеджерів, або як ресторан або готельної мережі керівників.Вони можуть також шукати позиції вищого рівня, як ресторан або власників бізнесу або топ-менеджерів. Пов'язані кар'єри включають автор їжі, дослідження кухар, кулінарні вихователі або навіть працівників засобів масової інформації.

  Багато університетів по всьому світу пропонують кулінарні мистецтва або пов'язаних з нею програм. Ці курси, як правило, є кампусу основі, оскільки велика частина навчання включає в себе практичні заняття і практичного застосування навичок. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.