$close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Нарахування сертифікат бакалавра може бути ідеально підходить для студентів, які хочуть, щоб краще вивчити конкретну тему. Студенти, які мають на цей вид сертифіката отримати сфокусоване освіту на фундаменті вибрані… Детальніше

Нарахування сертифікат бакалавра може бути ідеально підходить для студентів, які хочуть, щоб краще вивчити конкретну тему. Студенти, які мають на цей вид сертифіката отримати сфокусоване освіту на фундаменті вибраній галузі дослідження.

Що таке сертифікат магістранта в соціальних науках? Цей сертифікат містить велику інформацію, використовуючи результати досліджень і теоретичні перспективи. Класи вивчення як на макрорівні і мікрорівні тим, як вони ставляться до соціальних аспектів громад, окремих осіб і суспільства в цілому. У той час як класи різняться серед коледжів, деякі приклади студентів курсів може зайняти включати в себе методи досліджень з соціальних наук, введення в соціальних науках, введення в антропологію, введення в психологію, введення в статистику, глобальної та міжнародної соціології, соціальних проблем і державної політики, нерівність і різноманітність і бізнес, організації та економіки.

У той час як студенти вивчають сертифікат соціальної науки студентського, вони можуть вивчити навички, такі як культурне розсуд, організації та управління часу. Такі навички можуть принести користь студентів на робочому місці і в особистому житті.

Сертифікат магістранта в цій області займає близько року, щоб завершити на повний робочий день студента. Це справедливо незалежно від того, де в світі студент вибирає для вивчення. Важливо, щоб звернутися в школу, щоб дізнатися більше про конкретних фінансових потреб, оскільки всі школи і країни відрізняються одна від одної.

Ті, з досвідом роботи в соціальних науках мають важливе значення для цілого ряду галузей промисловості, таких як охорона здоров'я, освіта, бізнес, консалтинг і фінанси. Є варіанти кар'єри по всьому світу через попит на той, з соціальним утворенням наук.Студенти могли б забезпечити назви роботи, такі як консультант, соціальний працівник, менеджер, професійних людських ресурсів, менеджер з продажу та маркетингу, комплаенс, менеджер медичних послуг, і менеджер операцій.

Маючи сертифікат наук про соціальне студентському може допомогти просунути кар'єру людини, даючи їм спеціальні знання. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Рекомендовано Останні назва
  • Рекомендовано
  • Останні
  • назва
European College for Liberal Studies
Барселона, Іспанія +8 Більше

Сертифікат бакалаврату з ліберальних студій (30 кредитів).

Сертифікат бакалаврату з ліберальних студій (30 кредитів). -
Сертифікат першого ступеня
Денна
англійська
Кампус