Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Літні онлайн курси пропонуються в переважній більшості в середніх навчальних закладах. Онлайн форма навчання дозволяє студентам здобувати освіту в будь-якій точці світу. Літні онлайн курси адресовані студентам, які шукають нестандартний підхід до освітнього процесу.

Цілі програми екології включають пошук шляхів підвищення енергетичної ефективності, мінімізацію забруднення навколишнього середовища, підвищення екологічної обізнаності та заохочення альтернативного використання енергії. Основне завдання студентів - навчитися оцінювати і вирішувати екологічні проблеми.  

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

9 Результати в Дослідження навколишнього середовища Filter

Літній курс: стале фінансування та зміна клімату

SOAS Summer School
Кампус Денне навчання 3 тижні інформація Великобританія Лондон

Цей курс знайомить студентів з роллю фінансів у переході до стійкої, низьковуглецевої економіки. Пом'якшення та адаптація до зміни клімату, одночасно реалізуючи цілі сталого розвитку (ЦУР), вимагають розміщення великих обсягів капіталу - капіталу, який наразі не надається у достатній кількості.

Літній курс: Екстремальні ф'ючерси: капіталізм, криза і зміна клімату

SOAS Summer School
Кампус Денне навчання 3 тижні інформація Великобританія Лондон

Цей курс є критичним вступом до розуміння політики зміни клімату. Вона представляє критичний погляд на взаємозв'язок між навколишнім середовищем і розвитком, природою, суспільством і антропоцену, і зосереджується на динаміці соціально-екологічних змін, приділяючи увагу його матеріальним, економічним, політичним і організаційним, а також культурним і ідеологічним вимірам. .

керуючий стійких лісових ландшафтів

Helsinki Summer School
Кампус Денне навчання 17 днів інформація Фінляндія Гельсінкі

Цей курс прагне підвищити наше розуміння лісових екосистем, не в останню чергу, як майбутнє глобальних лісових ресурсів є проблемою в день міжнародної дискусії і політичних процесах.

вплив на навколишнє середовище водозбору від верхів'я до моря

Helsinki Summer School
Кампус Денне навчання 17 днів інформація Фінляндія Гельсінкі

Цей курс знайомить студентів із загальною картиною впливу на навколишнє середовище на узбережжі Балтійського моря. Він буде робити це шляхом аналізу ролі водозбірної площі і внутрішніх вод якості води та евтрофікації прибережних вод.

екологічна етика в глобальному контексті

Helsinki Summer School
Кампус Денне навчання 17 днів інформація Фінляндія Гельсінкі

Цей курс являє собою введення в області екологічної етики як філософської дисципліни корисно проаналізувати дослідження екологічних випадку. Вона спрямована на підвищення обізнаності про фундаментальну і етичної ролі природного середовища в нашому житті.

Літо Quito - екологічні дослідження

IES Abroad
Кампус Денне навчання 7 тижні інформація Еквадор Кіто

Ця програма, що базується в м. Кіто і включає в себе три тижні екскурсій, пов'язаних з курсами, на галапагоських островах, ця програма дозволяє вивчати питання екологічного управління та збереження, вивчаючи багату екологію Еквадору. Програма організована у співпраці з Галапагоським академічним інститутом мистецтв і наук (GAIAS) та Університетом Сан-Франциско де Кіто (USFQ). Всі курси з вивчення навколишнього середовища викладаються англійською мовою, а попереднє іспанське навчання не вимагається.

Міжнародна літня програма агроекології

ISARA Lyon
Кампус Денне навчання 5 тижні Червень 2020 Франція Ліон

Сильний аграрний традиція Франції разом зі своїм задоволенням смачної їжі і вина робить його ідеальним місцем, щоб дізнатися, як французький і європейське сільське господарство управляється справу з багатьма проблемами, з якими стикається збереження природних ресурсів і стійких систем харчування.

Екологія

The International Summer School for Teens
Кампус 20 днів інформація Великобританія Стерлінг

Студенти будуть охоплювати широкий спектр тем від біології до екології до зміни клімату та продовольчої безпеки.

Глобальна зміна клімату: навколишнє середовище, технологія та суспільство

University of Exeter International Summer School
Кампус Серпень 2020 Великобританія Ексетер

Цей модуль вивчає економічні, соціальні та екологічні наслідки та наслідки зміни клімату, а також наявні технологічні рішення; основна увага приділяється дослідженням, які проводяться вченими в Ексетерському університеті. Курс починається з загальних вступів до Зміна клімату, а потім розглядається три основні теми більш докладно: водні ресурси та інженерія, поновлювані джерела енергії та системи Землі.