Filter
Summer course
Франція Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

 Літні курси часто є способом, який використовується студентами для придбання додаткових кваліфікацій і сертифікатів за межами стандартного періоду навчання. В рамках цих курсів розглядається безліч різних тем, що може бути корисно для розширення професійних знань, ці курси можна знайти практично в будь-якій галузі навчання.

Під час навчання на програмах з екології, студент може вивчати деякі базові курси з математики, фізичної науки та економіки. Основні курси навчання можуть включати екологічну етику, політичні інститути, методологію прийняття рішень та управління ризиками. Зазвичай студент повинен вибрати спеціалізацію.  

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дослідження навколишнього середовища, Франція

Ступеня
Місце знаходження
Франція
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
ISARA Lyon

Сильний аграрний традиція Франції разом зі своїм задоволенням смачної їжі і вина робить його ідеальним місцем, щоб дізнатися, як французький і європейське сільське господ ... [+]

Висока аграрна традиція Франції разом із високою оцінкою продукти харчування та вина робить її ідеальним місцем, щоб навчитися управляти французьким та європейським сільським господарством у вирішенні багатьох завдань, що стоять перед збереженням природних ресурсів та стійких систем харчування. Зробіть світ своїм класом! Удосконалюйте свої міжкультурні навички, насолоджуючись красою Ліона та його околиць. Розміщення учнів, а також як Isara-Ліон будівлю в самому центрі міста, що дозволяє легко дістатися і численні можливості відкрити для себе різні аспекти міста. Академічна програма: 5-тижнева комплексна програма, в тому числі:... [-]

Франція Ліон
Червень 2020
англійська
Денне навчання
5 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою