Akademichnikursy.com

Літні курси - це відмінний спосіб отримати додаткове навчання в будь-якій області та заповнити прогалини в своїх знаннях між двома академічними роками. Широкий вибір предметів доступний тим, хто зацікавлений у вступі на літній курс.

Під час навчання на програмах з екології, студент може вивчати деякі базові курси з математики, фізичної науки та економіки. Основні курси навчання можуть включати екологічну етику, політичні інститути, методологію прийняття рішень та управління ризиками. Зазвичай студент повинен вибрати спеціалізацію.  

Якщо ви хочете розширити свої знання соціальних, культурних, адміністративних і історичних точок зору Південній Америці і Латинській світ, це континент для вас.

1 Результати в Дослідження навколишнього середовища, Південній Америці Filter

Літо Quito - екологічні дослідження

IES Abroad
Кампус Денне навчання 7 тижні інформація Еквадор Кіто

Ця програма, що базується в м. Кіто і включає в себе три тижні екскурсій, пов'язаних з курсами, на галапагоських островах, ця програма дозволяє вивчати питання екологічного управління та збереження, вивчаючи багату екологію Еквадору. Програма організована у співпраці з Галапагоським академічним інститутом мистецтв і наук (GAIAS) та Університетом Сан-Франциско де Кіто (USFQ). Всі курси з вивчення навколишнього середовища викладаються англійською мовою, а попереднє іспанське навчання не вимагається.