Filter
Summer course
Південній Америці Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Літні курси - це відмінний спосіб отримати додаткове навчання в будь-якій області та заповнити прогалини в своїх знаннях між двома академічними роками. Широкий вибір предметів доступний тим, хто зацікавлений у вступі на літній курс.

Під час навчання на програмах з екології, студент може вивчати деякі базові курси з математики, фізичної науки та економіки. Основні курси навчання можуть включати екологічну етику, політичні інститути, методологію прийняття рішень та управління ризиками. Зазвичай студент повинен вибрати спеціалізацію.  

Якщо ви хочете розширити свої знання соціальних, культурних, адміністративних і історичних точок зору Південній Америці і Латинській світ, це континент для вас.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Дослідження навколишнього середовища, Південній Америці

Ступеня
Місце знаходження
Південній Америці
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
IES Abroad

Ця програма, що базується в м. Кіто і включає в себе три тижні екскурсій, пов'язаних з курсами, на галапагоських островах, ця програма дозволяє вивчати питання еколог ... [+]

Огляд

Незважаючи на те, що в Еквадорі лише розміри Колорадо, це одна з найбільш екологічно різноманітних країн планети. Чотири екологічні регіони - басейн Амазонки, високі Анди, прибережні рівнини та Галапагоські острови - пропонують велику кількість флори і фауни, які приваблюють біологів, ботаніків та екологів з усього світу. Крім природних багатств країни, Кіто є архітектурною дорогоцінною каменю, відома теплою і гостинністю її мешканців.... [-]

Еквадор Кіто
інформація
англійська,іспанська
Денне навчання
7 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою