Filter
Summer course
Еквадор Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

В рамках літніх курсів пропонується пройти навчання по безлічі предметів, що актуально для студента будь-якого курсу і рівня. Багато людей, незалежно від власного кар'єрного положення і рівня освіти, можуть отримати вигоду від навчання на літніх курсах.

Метою програм з екології є підготовка студентів до вирішення екологічних проблем. Це може включати в себе роботу в уряді для створення нових законопроектів і нормативних документів або в правовій системі з метою просування екологічних ініціатив і в галузі охорони природних ресурсів.    

Деякі з найстаріших університетів в Америці знаходяться в Еквадорі, надаючи студентам доступ до освітніх можливостям обгрунтованих в історії. У той же час, Еквадор зробив помітні успіхи в інноваційній технології. Студенти науки, математики та технології можуть знайти дослідження в цій країні особливо корисним.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Дослідження навколишнього середовища, Еквадор

Ступеня
Місце знаходження
Еквадор
Тип навчання
Форма навчання
IES Abroad

Ця програма, що базується в м. Кіто і включає в себе три тижні екскурсій, пов'язаних з курсами, на галапагоських островах, ця програма дозволяє вивчати питання еколог ... [+]

Огляд

Незважаючи на те, що в Еквадорі лише розміри Колорадо, це одна з найбільш екологічно різноманітних країн планети. Чотири екологічні регіони - басейн Амазонки, високі Анди, прибережні рівнини та Галапагоські острови - пропонують велику кількість флори і фауни, які приваблюють біологів, ботаніків та екологів з усього світу. Крім природних багатств країни, Кіто є архітектурною дорогоцінною каменю, відома теплою і гостинністю її мешканців.... [-]

Еквадор Кіто
інформація
англійська,іспанська
Денне навчання
7 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою