Filter
Summer course
Франція Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Студенти, які бажають прискорити своє навчання, часто використовують для цього літні курси. Цей тип підвищення професійної кваліфікації допоможе тим, хто вже будує кар'єру, але шукає можливості для розширення і поглиблення своїх знань.  

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Агроекологія, Франція

Ступеня
Місце знаходження
Франція
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
MSc
ISARA Lyon

Сильний аграрний традиція Франції разом зі своїм задоволенням смачної їжі і вина робить його ідеальним місцем, щоб дізнатися, як французький і європейське сільське господ ... [+]

Висока аграрна традиція Франції разом із високою оцінкою продукти харчування та вина робить її ідеальним місцем, щоб навчитися управляти французьким та європейським сільським господарством у вирішенні багатьох завдань, що стоять перед збереженням природних ресурсів та стійких систем харчування. Зробіть світ своїм класом! Удосконалюйте свої міжкультурні навички, насолоджуючись красою Ліона та його околиць. Розміщення учнів, а також як Isara-Ліон будівлю в самому центрі міста, що дозволяє легко дістатися і численні можливості відкрити для себе різні аспекти міста. Академічна програма: 5-тижнева комплексна програма, в тому числі:... [-]

Франція Ліон
Червень 2020
англійська
Денне навчання
5 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою