ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Якщо ви вважаєте, що хочете отримати додаткову освіту та підготовку після закінчення ступеня бакалавра, ви можете розглянути можливість отримати диплом про аспірантуру. Це серія курсів, яка дозволяє зосередити увагу на певній кар'єрі. Це зазвичай займає від одного до двох років, щоб заробити і відрізняється від ступеня магістра в тому, що ніяка дисертація дослідження не вимагається.

Можливо, вас цікавить: "Що таке диплом про аспірантуру в галузі судово-медичної науки?" Судова експертиза - це застосування наукових методів для кримінального розслідування. Цей диплом зазвичай дозволяє спеціалізуватися в певній сфері судової експертизи, наприклад, комп'ютери або токсикології. Ви можете вивчати лабораторні методи, управління ризиками, відстеження доказів та обробку злочинів. Це, як правило, технологічно-інтенсивна програма.

У аспірантурі судової експертизи ви можете отримати навички в науковому аналізі, коли навчитесь правильно інтерпретувати результати. Ви також можете стати досвідченим з комп'ютерним програмним забезпеченням та новітніми технологічними пристосуваннями, які можуть бути корисними, оскільки повсякденне життя стає більш залежним від технології.

Ваші витрати на вступ до аспірантури в судово-медичну освіту суттєво відрізнятимуться від школи до школи. Фактори, що впливають на вартість включають кількість необхідних кредитів, місце розташування установи та ставки навчання. Зверніться до вибраної вами школи, щоб оцінити витрати.

Існує багато варіантів кар'єри, доступних для вас, з диплом аспіранта в галузі судової експертизи. Ви можете бути технологом, аналітичним хіміком, токсикологом або лабораторією. Ви також можете пройти кар'єру в будь-якій службі безпеки, наприклад місцевій поліції або федеральній слідчої організації. Навчання на рівні коледжу - ще один варіант.

Ви можете знайти школи, що пропонують аспірантуру в галузі судово-медичної науки в усьому світі. Деякі школи також можуть пропонувати класи онлайн. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Криміналістика Filter

Pgd в судовому судовому процесі та дотримання вимог безпеки

School of Information Risk Management
Postgraduate Diploma
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус
Онлайн

Програма MSc Computer Forensic and Compliance Security дозволяє студентам спеціалізуватися у сферах, що стосуються безпеки, дотримання та вивчення великих комп'ютерних систем. ...

Детальніше