Akademichnikursy.com

Освітні заклади, як правило, присуджують післявузівський диплом студентам, які успішно пройшли навчання на спеціалізованих курсах.  У більшості випадків, такі програми призначаються тим студентам, хто вже має ступінь бакалавра і хоче отримати додаткові навички.

Залежно від професійних уподобань, можна стати фахівцем в області законодавчих і нормативних актів з певної тематики різних підрозділів. Серед найбільш поширених спеціалізацій можна назвати комерційне право, нормативно-правову теорію і міжнародні відносини.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

6 Результати в Правознавство, Europa Filter

Pgd в судовому судовому процесі та дотримання вимог безпеки

School of Information Risk Management
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 рік Серпень 2020 Великобританія Лондон + 2 більше

Програма MSc Computer Forensic and Compliance Security дозволяє студентам спеціалізуватися у сферах, що стосуються безпеки, дотримання та вивчення великих комп'ютерних систем. Це дає їм можливість набувати актуальні та відповідні знання спеціалістів про сучасні методики, що використовуються для дослідження комп'ютерних систем, і для того, щоб вони могли застосовувати ці навички до різних різноманітних проблем.

DPP Доктор державної політики

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років Серпень 2020 Великобританія Ноттінгем + 1 більше

Ця програма дозволяє комбінувати викладаються курси з державної політики, державного управління та методів дослідження, виконуючи значну частину незалежних, докторських досліджень.

Диплом аспіранта з права Європейського Союзу шляхом дистанційного навчання (Kings College London)

KNect365 Learning
Онлайн Заочне навчання 8 місяці інформація Великобританія Лондон

Завершення цієї суворої програми дасть вам перевагу в конкурентному ринку праці. Вона забезпечує навчання в одному з провідних європейських центрів європейського права і вивчається на основі дистанційного навчання, тим самим уникаючи вирішального часу, відведеного від місця роботи. Програма має на меті надати вам поглиблене та актуальне знання про найважливіші теоретичні та практичні аспекти права ЄС, зосередившись на договорах Європейського Союзу.

Диплом аспіранта у Великобританії, ЄС

KNect365 Learning
Онлайн Заочне навчання 8 місяці інформація Великобританія Лондон

Програма забезпечує навчання з одного з провідних європейських центрів європейського права та вивчається на основі дистанційного навчання, тим самим уникаючи важливих часів, витрачених поза робочим місцем. Завершення цієї суворої програми дасть вам конкурентну перевагу на складному ринку праці.

PG Dip кримінологія та кримінальна психологія

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 16 місяці Відкритий конкурс Великобританія Колчестер

Наш аспірантський диплом з криміналістики та кримінальної психології пропонує вищу кваліфікацію, яка розроблена, щоб забезпечити випускників глибоким розумінням передових і важливих тем у галузі кримінології та кримінальної психології.

Pathway післядипломної освіти у міжнародних відносинах та кримінальному правосудді

ICP International College Portsmouth
Кампус Денне навчання 1 семестр інформація Великобританія Портсмут

Аспірант Pathway для студентів , які не відповідають традиційним вимогам для етапу 1 (ступінь магістра) або хто виграє від додаткової академічної підготовки. Студенти можуть розпочати аспірантський Pathway в ICP і закінчити університет Портсмута з кваліфікацією світового класу.