Filter
Postgraduate Diploma
Великобританія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Післявузівський диплом можна отримати після ступеня бакалавра, якщо ви хочете розширити свої знання в певній області. Дипломні програми відрізняються вузькою спеціалізацією. 

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Мова жестів, Великобританія

University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Диплом аспіранта забезпечує гнучку можливість для професійного розвитку у сфері освіти глухих. Менш інтенсивно, ніж магістерський шлях, цей курс дає змогу кваліфікуватися ... [+]

. Диплом аспіранта забезпечує гнучку можливість для професійного розвитку у сфері освіти глухих. Менш інтенсивно, ніж магістерський шлях, цей курс дає змогу кваліфікуватися як вчитель глухих без необхідності дисертації.Розроблений для працівників, курс дає змогу вивчати матеріали дистанційного навчання, які підтримуються навчальними посібниками та звичайними денними школами, а також два короткі житлові проживання, які дозволять вам вчитися у студентів.Опираючись на власний досвід з глухими дітьми, курс дозволяє критично роздумувати про це і пов'язувати свої знання з сучасними теоріями та дослідженнями щодо глухоти, розвитку та навчання дітей.ЕкспертизаШкола освіти має національну репутацію як у викладанні, так і в дослідженні в галузі освіти глухих і приваблює студентів з усієї Англії та Північної Ірландії з різноманітними досвідом і знаннями, якими ви також можете скористатися як частиною нашої спільноти.АкредитаціяЗатверджений Департаментом освіти (DfE), щоб запропонувати обов'язкову кваліфікацію для вчителів глухих, програма інтегрує новітні наукові знання з досвідом практиків для розробки кваліфікованих, обізнаних і критичних практиків.Зміст курсуСтруктура курсу... [-]
Великобританія Лідс
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою