Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Післявузівський диплом можна отримати після ступеня бакалавра, якщо ви хочете розширити свої знання в певній області. Дипломні програми відрізняються вузькою спеціалізацією. 

Захоплююча і унікальна область знань, економіка і управління включає в себе вивчення як економіки в цілому, так і індивідуальної поведінки в рамках цієї економіки. Поглиблені знання в області економіки в поєднанні з вивченням підприємництва, фінансів та громадської політики забезпечують широкі варіанти професійної реалізації як в приватному, так і в державному секторах.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

8 Результати в Економічні дослідження, Заочне навчання Filter

Спеціальність у галузі фінансів (онлайн-випускник)

Universidad Del Valle De Mexico
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 рік Вересень 2019 Мехіко Mexico City + 1 більше

Ця спеціальність надає теоретичні та практичні знання, а також інструменти, орієнтовані на фінансовий менеджмент та ефективне управління ресурсами організації.

Онлайн курс аспірантури з економіки охорони здоров'я

Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University
Онлайн Денне навчання 24 місяці інформація Іспанія Barcelona

Повністю навчаючись англійською мовою, онлайн-курс аспірантури з економіки здоров'я в UPF Barcelona School of Management дозволяє вам спеціалізуватися на економіці та управлінні медичними послугами та фармацевтичними препаратами, і в той же час навчає вас, як професійно керувати положеннями медичного обслуговування будь-якого адміністрація, організація чи агенція зі страхування здоров'я, державна чи приватна.

Інтернет курс аспірантури з фармакоекономіки

Barcelona School of Management · Pompeu Fabra University
Онлайн Денне навчання 12 місяці інформація Іспанія Barcelona

Інтернет-аспірантура з фармакоекономіки в UPF Barcelona School of Management спеціалізується на економічній оцінці ліків та медичних технологій, а також у медичній політиці та менеджменті на макро, мезо та мікро рівні (фармакоекономіка).

Level 7 Diploma in Accounting and Finance

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Онлайн Денне навчання 6 - 9 місяці Серпень 2019 Великобританія UK Online

Випускник диплом бакалавра та фінансів

Exeed School of Business and Finance
Кампус Онлайн Денне навчання 10 місяці Вересень 2019 Сполучені Арабські Емірати Sharjah Оман Oman Online Саудівська Аравія Saudi Arabia Online Сінгапур Singapore Online Бахрейн Bahrain Online Індія India Online Dubai Канада Canada Online Нігерія Nigeria Online Mumbai Bengaluru Abu Dhabi Малайзія Malaysia Online Великобританія London Riyadh Jeddah Dammam + 26 більше

10-місячний рівень 7-го ступеня бакалавра та фінансів з спеціалізаціями в галузі роздрібного банківського обслуговування, ісламського банкінгу та фінансів, управління активами інвестиційно-банківських операцій, управління ризиками, фінансових ринків та корпоративних фінансів з прогресом в MBA / магістра в галузі банківського та фінансового права.

Диплом магістра з банківського та фінансового права

Exeed School of Business and Finance
Кампус Онлайн Денне навчання 6 місяці Вересень 2019 Сполучені Арабські Емірати Sharjah Оман Oman Online Саудівська Аравія Saudi Arabia Online Сінгапур Singapore Online Бахрейн Bahrain Online Індія India Online Dubai Канада Canada Online Нігерія Nigeria Online Mumbai Bengaluru Abu Dhabi Малайзія Malaysia Online Великобританія London Riyadh Jeddah Dammam + 26 більше

Шість місяців післядипломної програми з банківської справи та фінансів з прогресом в MBA в галузі банківської справи та фінансів та магістра в галузі банківського та фінансового права.

Диплом аспіранта з економіки для конкурентного права за допомогою дистанційного навчання (Kings College London)

KNect365 Learning
Онлайн Заочне навчання 8 місяці Жовтень 2019 Великобританія London

Центр європейського права при Королівському коледжі Лондона рада повідомити про деталі своєї програми дистанційного навчання 2019-2020 рр., Що призвела до отримання диплому аспіранта / магістра економіки для конкурентного права, вже на десятому році. Ця програма спрямована на юристів-конкурентів, як внутрішніх, так і приватних, і економістів, які можуть бути новими для конкурентного права. Завершення цієї суворої програми дасть вам перевагу в конкурентному ринку праці.

PG Dip Business with Finance

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 16 місяці інформація Великобританія Colchester UK Online + 1 більше

Розвивайте свій особистий, академічний та професійний розвиток за допомогою нашого онлайн-диплом магістра в галузі бізнесу з фінансуванням. Ця просунута програма представляє ключові принципи бізнесу та фінансів, включаючи управління проектами, фінансовий менеджмент, керівництво на практиці та багато іншого.