Filter
Postgraduate Diploma
Europa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Післявузівські дипломні програми підійдуть тим, хто хоче розширити власні кар'єрні перспективи і знайти роботу, для якої не вистачає наявності ступеня бакалавра.

Державна політика є вивчення того, як закони, правила і норми створюються державними організаціями. Він може включати в себе вивчення муніципальних, регіональних урядів або національних органів, а також політичні та громадські організації.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Державна політика, Europa

Інші варіанти в цій галузі знання:
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Ця програма дозволяє комбінувати викладаються курси з державної політики, державного управління та методів дослідження, виконуючи значну частину незалежних, докторських д ... [+]

Огляд

Ця програма дозволяє комбінувати викладаються курси з державної політики, державного управління та методів дослідження, виконуючи значну частину незалежних, докторських досліджень.

Професійні докторські ступені є кваліфікацією докторського рівня, еквівалентною традиційним кандидатам наук. Це суворі програми передових прикладних досліджень і досліджень, спеціально розроблені для задоволення потреб практикуючих фахівців. Вони створюють основу для інтеграції професійних знань та наукових досліджень для вивчення певних галузей, що представляють інтерес.... [-]

Великобританія Ноттінгем
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою