Filter
Graduate Diploma
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Дипломні програми першого ступеня, як правило, не пропонуються в США. Американський еквівалент дипломних програм - проходження професійної сертифікації, інакше кажучи курси підвищення кваліфікації. Кожен університет має різний набір вступних вимог, тому студентам рекомендується заздалегідь дізнатися всю інформацію і тільки потім подавати документи.

Програми з підприємництва призначені для людей, які хочуть відкрити або вести бізнес. На цих програмах ви дізнаєтеся про те, як повинен мислити і діяти ефективний підприємець і як уникнути поширених помилок.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Підприємництво

Toi Ohomai Institute of Technology

Стати інноваційних практиків в нових творчих галузей: мистецтво; графічний дизайн; мода; і дизайн інтер'єру. Практичні курсову підкреслять концептуалізації інноваційної п ... [+]

мета програми

The Диплом в області творчого підприємництва спрямований на розвиток знань і навичок студентів до інновацій, як практиків в нових творчих галузей. Їх міждисциплінарний (стаття, графічний дизайн, мода і дизайн інтер'єру), практичні курсові роботи особлива увага приділятиметься концептуалізації інноваційної продукції і структурування інноваційних процесів. Вони вивчатимуть можливості в участі різних груп, які розглядають міждисциплінарні аспекти складних завдань і виробляти проривні рішення. Програма спрямована на створення можливостей випускникам орієнтуватися на нові ринки, ідентифікувати різні фахівці, які зможуть вміло співпрацювати один з одним, а також брати участь від концепції до продукту. Випускники будуть мати навички, знання і атрибути підприємцям і внести свій вклад в творчих галузей в Аотеароа Нової Зеландії.... [-]

Нова Зеландія Rotorua
Березень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою