Filter
Graduate Diploma
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Диплом випускника є тип кваліфікації, що студенти можуть продовжити після того, як вони завершили ступінь бакалавра. Установи нагороди вищої освіти випускників дипломів студентам, які закінчують додаткові курси навчання; багато студентів вибирають, щоб заробити один або підготуватися до аспірантури або отримати додаткові кваліфікації для їхньої кар'єри.

Так тільки, що диплом випускника з інформатики? Ця програма призначена, щоб допомогти студентам просувати свої знання про комп'ютери, технологій і мереж. Як правило, ці дипломи орієнтовані на тих, хто вже має міцну основу в інформатиці, і класи можуть включати в себе такі теми, як проектування системи, мережі, комунікаційні технології, апаратне забезпечення, веб-розробки, програмування, або мультимедіа та розваг. Студенти могли б мати велику різноманітність курсів або вибрати, щоб зосередитися на конкретній предметній області.

Деякі з багатьох переваг, які приходять від вивчення комп'ютерів включають можливість поліпшити пізнавальні та технічні навички, а також кращому розумінню машин, які використовуються на щоденній основі. Багато студентів вважають цю програму готує їх до кар'єри або подальшої аспірантурі.

Вартість диплому випускника інформатики буде відрізнятися в залежності від місця на місце і щороку. Обраний Вами установа матиме до сучасних, точної і докладної інформації про фінансові питання, так що не забудьте зробити ретельне дослідження.

Багато кар'єри доступні в швидко розвивається області інформатики. Студенти могли б вибрати, щоб стати комп'ютерні техніки або програмістів, що спеціалізуються в таких областях, як управління ІТ, комунікації, апаратного забезпечення, веб-розробка, адміністрування систем, або розваги. Комп'ютерні експерти могли б навіть піти на роботу в таких областях, як робототехніка, анімація, виробництво, або охорону здоров'я.

Якщо ви думаєте, що ви хотіли б диплом магістра в галузі інформатики, щоб почати тут і зараз. Все, що вам потрібно зробити, це знайти нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

3 Результати в Інформатика

University of Stirling

Підготовка до прямого вступу до ступеня післядипломної освіти в ряді спеціалістів та техніків у University of Stirling . ... [+]

Підготовка до прямого вступу до ступеня післядипломної освіти в ряді спеціалістів та техніків у University of Stirling .

Особливості курсуРозвивайте свої знання та навички, активно навчаючись у вибраній предметній області.Гарантований розміщення університету для всіх успішних студентів.Пристосовуйтеся до навчання у Великобританії, зосереджуючи увагу на навчанні та навичках в галузі досліджень.Поліпшення рівня англійської мови та розробка лексики для вибраної дисципліни.Основні фактори курсуТривалість курсу: 3 терміниДата початку: 2018 рік: вересень; 2019: січень, червень, вересень; 2020: січеньКомісії: від 15 075 фунтів стерлінгівКлас годин: в середньому 20 годин на тижденьРозмір класу: 16Тривалість класу:Курси англійської мови на тиждень: 6 годинКурси предметних модулів на тиждень: 14 годинСередня кількість за тиждень: 20 годин... [-]
Великобританія Stirling
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Auckland Institute of Studies

Диплом спеціаліста з інформаційних технологій (GDIT) відповідає потребам студентів, які або закінчили ступінь бакалавра в галузі не-інформаційних технологій та бажають ро ... [+]

Диплом спеціаліста з інформаційних технологій (GDIT) відповідає потребам студентів, які або закінчили ступінь бакалавра в галузі не-інформаційних технологій та бажають розвивати свої знання в конкретній галузі ІТ або мають ступінь бакалавра в ІТ та бажання щоб покращити свої можливості для кар'єри в ІТ-індустрії, зосередившись на спеціалізованій темі. Програма складається з 8 курсів, включаючи обов'язкові та виборні курси з: Розробка програмного забезпечення, комп'ютерних мереж та інформаційних систем.... [-]

Нова Зеландія Auckland
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Glasgow Caledonian University

Offering direct entry to a postgraduate degree within the School of Engineering and Computing at Glasgow Caledonian University. ... [+]

Improve your understanding of academic and English language abilities for entry to Master's degrees in computing at Glasgow Caledonian University.

Why apply for the Graduate Diploma programme? university placement for all successful students a quality assured university programme with accreditation in the Scottish Credit and Qualifications Framework (SCQF) full university status a campus-based programme with access to all facilities at Glasgow Caledonian University's award-winning, city centre campus Where will it take me?

The Graduate Diploma in Computing leads to the following postgraduate degrees:

School of Engineering and Computing

MA 3D Design for Virtual Environments MSc Advanced Computer Networking MSc Web Systems Development (.NET) MSc Network Security What is special about this programme? ... [-]
Великобританія Glasgow
інформація
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою