ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Сертифікат другого ступеня можуть отримати випускники бакалаврату після проходження додаткових курсів підвищення кваліфікації. Після навчання на таких додаткових сертифікаційних програмах у випускників підвищуються шанси знайти добре оплачувану і цікаву роботу.

Журналістика поле, яке фокусується на забезпеченні інформації, що стосується місцевих, національних та міжнародних заходів до відома широкої громадськості. Журналісти допомагають інформувати людей через інтерв'ю, спостереження, або шляхом читання і підведення підсумків минулих статей і відповідних документів.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

3 Результати в Журналістика та засоби масової інформації, Заочне навчання Filter

Випускник сертифікату в галузі зв'язків з громадськістю - Корпоративні комунікації

Centennial College
Graduate Certificate
Вересень 2020
<
Денне навчання
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Програма зв'язків з громадськістю - Корпоративна комунікація займає всього два семестри, і вона є однією з найбільш високо оцінених програм зв'язків з громадськістю (PR) у Тор ...

Детальніше

Сертифікат випускника в галузі комунікаційних досліджень

European College for Liberal Studies
Graduate Certificate
06 Jan 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
9 місяці
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Сертифікат випускника в галузі комунікаційних досліджень (12 балів).

Детальніше

випускник сертифікат професійного письма для міжнародної аудиторії

Kennesaw State University
Graduate Certificate
<
Денне навчання
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Зважаючи на легкість глобального спілкування (особливо через Інтернет), зростаючу залежність від англійської мови як міжнародної мови зв'язку, розширення корпоративних інтерес ...

Детальніше