Filter
Graduate Certificate
Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Сертифікат другого ступеня можуть отримати випускники бакалаврату після проходження додаткових курсів підвищення кваліфікації. Після навчання на таких додаткових сертифікаційних програмах у випускників підвищуються шанси знайти добре оплачувану і цікаву роботу.

Журналістика поле, яке фокусується на забезпеченні інформації, що стосується місцевих, національних та міжнародних заходів до відома широкої громадськості. Журналісти допомагають інформувати людей через інтерв'ю, спостереження, або шляхом читання і підведення підсумків минулих статей і відповідних документів.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Журналістика та засоби масової інформації, Заочне навчання

Kennesaw State University

Ви отримуєте сертифікат вищої кваліфікації з Школи комунікації штату Кеннесоу ... [+]

Почніть свій майбутнє!

Заробіток сертифікат вищої кваліфікації з Школи спілкування штату Кеннесоу

Сертифікат випускника в цифровій формі

100% онлайн-навчання

Повністю онлайн-сертифікат DSM розроблений таким чином, щоб задовольнити потреби працівників, які шукають просування, кар'єрні зміни або тих, хто бажає розширити свої знання, ввівши нову кар'єру. DSM - 12 кредитних годин, чотири програми курсу. Ми пропонуємо заняття восени і навесні в семи тижнях, щоб у вас не було більше одного класу за один раз.... [-]

США Kennesaw
інформація
англійська
Денне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою