Сертифікат випускника з архітектури мережі та безпеки

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Введіть захоплюючу кар'єру як аналітик безпеки та інженер систем безпеки

Без належного захисту наші мережі вразливі до хакерів із чорними шапками, злодіїв особи та спамерів. Мало людей, які мають навички та освіту, необхідну для запобігання ворогів, що ховаються за екранами комп'ютерів, готових зірвати брандмауэры, проникнути в мережі та пошкоджені сервери. Якщо ви думали про кар’єру, що захищає системи, що керують нашими мережами та економікою, програма «Мережа та архітектура безпеки» підготує вас до цього попиту.

Ви розпочнете цю програму кооперативу сертифікатів для випускників восьми місяців, яка охоплює ключові аспекти проектування, розгортання, підтримки та забезпечення малих, середніх та корпоративних мережевих та серверних інфраструктур. Це дасть вам основи передових концепцій мереж та безпеки для роботи в будь-якій ситуації та вирішення проблем безпеки, які впливають на сучасне бізнес-середовище.

Простіше кажучи, недостатньо кваліфікованих людей з цим набором навичок на високому рівні. Fanshawe, що має стосунки з Cisco, Microsoft, Redhat, VMware та багатьма іншими постачальниками та спеціалізованими знаннями у всьому, від брандмауерів до серверної інфраструктури, поставить вас на швидку дорогу до кар’єри, що дуже затребувана. Після закінчення навчання ви зможете працювати аналітиком безпеки, аналітиком систем безпеки та архітектором безпеки або інженером систем безпеки.

Інша інформація

Студент повинен придбати портативний комп'ютер. Плата за CONNECT лабораторію за академічний термін включена в Додаткові збори за програмою, зазначені в Розкладі зборів. Ця плата допомагає покрити витрати, пов’язані з доставкою мобільної обчислювальної програми CONNECT. Студенти не повинні купувати портативний комп'ютер або програмне забезпечення, поки Коледж не опублікує рекомендовану конфігурацію, моделі, назви програм та версії для цього навчального року.

Кооперативна освіта

Для того, щоб мати право на кооператив, студенти повинні досягти та підтримувати мінімум 2,5 ГПД та бути академічно завершеними до початку їхнього кооперативного терміну роботи (падіння, закінчені всі курси та зимовий прийом; закінчені всі курси першого семестру) до початку їхнього кооперативного терміну. Термін роботи кооперативом завжди буде літнім семестром незалежно від того, чи є студент в осінній або зимовий прийом.

Студенти, які не досягли 2,5 GPA або вище, не матимуть права на кооператив, і якщо з будь-якої іншої причини вони не отримають кооперативу, вони все ще можуть закінчити навчання за умови досягнення 2,0 GPA або вище, але не отримають Сертифікат кооперативу.

Результати навчання

Випускник надійно продемонстрував здатність:

 1. Створіть мережу підприємства, застосувавши знання про протоколи мереж та маршрутизації.
 2. Виконайте моніторинг, аналіз та усунення несправностей у мережі для визначення ефективних та безпечних операцій.
 3. Розробіть план архітектури безпеки, щоб включити як засоби безпеки периметра, так і кінцеві точки та пристрої для забезпечення рівнів безпеки.
 4. Розробити інфраструктури операційної системи на багатьох сайтах, використовуючи структуру архітектури безпеки.
 5. Створіть централізовану топологію бездротової мережі, яка може вмістити віддалені сайти, що містять сучасні стандарти безпеки.
 6. Розробити та впровадити інфраструктуру, орієнтовану на віртуалізацію та хмарні обчислення, зокрема вирішення ризиків безпеки, пов'язаних із включенням віртуалізації в інфраструктуру організації.
 7. Розгорніть сервери для розміщення веб-додатків, орієнтуючись на захист сервера та веб-сторінок від виявлених ризиків безпеки.
 8. Визначте та сплануйте ІТ-сервіси, які підтримують цілі та завдання бізнесу, та поясніть конкретні заходи, безпосередньо пов’язані з наданням та підтримкою послуг.

Курси

Рівень 1

Візьміть усі наступні обов'язкові курси:

 • SRTY-6002 Забезпечення мереж
 • INFO-6080 Захист серверів
 • SRTY-6003 Закріплення краю 1
 • INFO-6070 Управління мережею
 • INFO-6076 Веб-безпека
 • Стратегії успіху випускників ACAD-6002
 • INFO-6040 Бездротові мережі
 • COOP-1020 Кооперативна освіта Зайнятість Підготовка

Рівень 2

Візьміть усі наступні обов'язкові курси:

 • INFO-6038 Віртуальні приватні мережі
 • SRTY-6004 Закріплення краю 2
 • INFO-6043 Управління послугами ІТ
 • INFO-6075 Інфраструктура віртуалізації
 • INFO-6010 CISSP Підготовка
 • INFO-6033 Дизайн мережевих підприємств

Програма резиденції

Студенти повинні скласти як мінімум 12 кредитів за цією програмою в Fanshawe College щоб задовольнити вимоги до програми проживання та закінчити цю програму.

industry, industry 4, webгеральт / Піксабай

Вимоги до прийому

 • Дво- або трирічний диплом коледжу або ступінь у галузі, що стосується обчислень

або

 • Професійний досвід та досвід, визначений Коледжем, є рівнозначним вище

Англійська мова вимоги

Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні продемонструвати знання англійської мови одним з наступних методів:

 • Академічний потік 12-го класу або університетський потік англійської мови з середньої школи в Онтаріо, або еквівалент, залежно від вимог до програми
 • Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) з мінімальною оцінкою 88 для Інтернет-тесту (iBT), з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) Академічний тест із загальною кількістю балів 6,5 без оцінки менше 6,0 у будь-якому з чотирьох груп, з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Канадський тест з академічної англійської мови (CAEL) із загальною кількістю балів 70 з не менше 60 у будь-якому з чотирьох діапазонів, з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Тест Пірсона з англійської академії (PTE) з мінімальним рахунком 59 з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Кембриджський тест з англійської мови (FCE / CAE / CPE) з загальною кількістю балів на англійській мові Cambridge 176 з мовним навичкам менше 169, з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Оцінка англійської мови (ELE) у Fanshawe College з мінімальною кількістю балів 75% у всіх розділах тесту, з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Студенти Fanshawe College ESL4 / GAP5: Мінімальна ступінь 80% в ESL4 / GAP5 9-го рівня або 75% в ESL4 / GAP5-рівне 10

Рекомендована академічна підготовка

Попередня освіта та / або підготовка та / або досвід роботи після ділової або інформаційної технології.

Рекомендована особиста підготовка

Окрім академічного та робочого досвіду, настійно рекомендується потенційним студентам ознайомитись із тенденціями інформаційної безпеки та новими звітами, щоб посилити розуміння важливості ролі інформаційної безпеки в організаціях

Критерії вибору заявника

Якщо кількість претендентів, що відповідають критеріям, перевищує кількість вільних місць у програмі, критерії відбору заявників будуть:

 1. Перевага для постійних жителів Онтаріо.
 2. Отримання заявки до 1 лютого (Після цієї дати Fanshawe College розглядатиме заявників за принципом "перше пришестя та обслуговування" до завершення програми).
 3. Досягнення вимог до вступу.

Карєрні можливості

Існує виявлений дефіцит для випускників із цим набором вищого рівня, і ми готові запропонувати цю програму із встановленою інфраструктурою та відносинами Cisco. Назви роботи для потенційних випускників можуть включати аналітика безпеки, аналітика систем безпеки, архітектора безпеки та інженера систем безпеки.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Fanshawe College is a large, publicly-funded College located in London, Ontario, Canada – approximately a two-hour drive from Toronto and Niagara Falls. There are 21,000 full-time students, including ... Детальніше

Fanshawe College is a large, publicly-funded College located in London, Ontario, Canada – approximately a two-hour drive from Toronto and Niagara Falls. There are 21,000 full-time students, including more than 6,000 international students from 97 different countries. Згорнути
Лондон , Сімко , Святий Тома , Вудсток , Clinton + 4 Більше Менше