Випускник сертифікат в області управління маркетингом

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Переконайтеся, що ваш потенціал відповідає вашим мріям про управління

Цей однорічний сертифікат для випускників розроблений для випускників університетів та коледжів, які шукають кар’єру в секторі управління маркетингом.

Сукупність запропонованих курсів цифрового маркетингу забезпечить вам конкурентну перевагу на сучасному ринку праці. Fanshawe - єдиний коледж, який працює з Google, Професійною організацією маркетингу пошукових систем та WordTracker, що дає вам унікальні можливості розвивати навички маркетингу в пошукових системах та проводити реальні маркетингові кампанії в пошукових системах в Інтернеті.

Ви закінчите навчання з найкращими навичками аналітики, прийняття рішень та комунікацій та будете готові до успішної кар’єри у сфері продажів, маркетингових досліджень, реклами та просування, планування подій, прямого маркетингу, цифрового маркетингу, маркетингової аналітики, управління просуваннями, управління брендом , зв'язки з громадськістю та / або продажі ЗМІ.

Про програму управління маркетингом

У програмі ви будете глибоко заглиблюватися в роль маркетингу в стимулюванні вартості бізнесу за допомогою як веб-стратегій, так і стратегій віч-на-віч, яких ви дізнаєтесь, піддаючись діловим проблемам бізнесу. Вам буде запропоновано керувати, розробляти та обґрунтовувати маркетингові стратегії, а також представляти свої творчі ідеї своїм колегам та реальним бізнес-клієнтам. Доступний на 100% в Інтернеті або в традиційному класі в класі з доступом до вересня та січня.

Якщо ви замислюєтесь про те, щоб закінчити свій диплом в Інтернеті, ви можете оцінити свою готовність за допомогою www.amiready.ca, Індикатора готовності Інтернету Fanshawe, міри ступеня, до якої дистанційне навчання та / або навчання в середовищі, багатому технологіями, є найкращим підходом для ти. У нас також є зручний контрольний список, який допоможе вам стати дорогою до навчання в Інтернеті.

Студенти в класі можуть також подати заявку на можливість подальшого розвитку своїх навичок маркетингового консалтингу, маючи можливість замінити два курси на інтенсивну програму консультацій з громадою, працюючи з реальними клієнтами, які працюють в реальному часі.

Інша інформація

Очікується, що студенти, які вступають у рівень 1 маркетингового менеджменту в січні, перейдуть до рівня 2 програми в літній період. Кандидати, які подають заявку на Інтернет-версію програми, повинні обрати код Campus LCL (LCL-London-Online). Кандидати, які подають заявку на Інтернет-версію програми, повинні забезпечити їх відповідну технологічну спроможність для завершення програми, включаючи доступ до комп’ютера, необхідного програмного забезпечення та доступу до Інтернету для кожного курсу програми. Студентам, які відвідують Інтернет-версію програми, платити за лабораторію CONNECT не потрібно. Для всіх інших студентів студент повинен придбати портативний комп'ютер, приблизно 1000,00 доларів. Вартість ноутбука включена до Загальних витрат, зазначених у Розкладі зборів. Плата за CONNECT в лабораторії в розмірі 50,00 доларів США за академічний термін включена до Додаткових зборів за програмою, зазначених у Розкладі зборів. Ця плата допомагає покрити витрати, пов’язані з доставкою мобільної обчислювальної програми CONNECT. Студенти не повинні купувати портативний комп'ютер або програмне забезпечення, поки Коледж не опублікує рекомендовану конфігурацію, моделі, назви програм та версії для цього навчального року.

Доступна онлайн-версія цієї програми за сумісництвом.

Результати навчання

Випускник надійно продемонстрував здатність:

 1. Розробіть промоційну суміш * для збуту * товару * або послуги на основі визначеного цільового ринку.
 2. Розробити стратегії ціноутворення, що враховують сприйняту цінність, конкурентний тиск та корпоративні завдання.
 3. Розробити стратегії ефективного розподілу продукції * та послуг.
 4. Визначте стратегії розвитку нових продуктів * та послуг, що відповідають потребам ринку, що розвиваються.
 5. Оцініть результати маркетингової * діяльності, використовуючи критерії, пов’язані з бюджетними продажами, витратами та прибутками.
 6. Сформулюйте маркетинговий план *, включаючи маркетингові цілі, маркетинговий мікс *, стратегії, бюджетні міркування та критерії оцінювання.
 7. Спілкуйтеся з маркетинговою інформацією * переконливо та точно в усній, письмовій та графічній форматах *.
 8. Підготуйте та виставіть торгову презентацію.
 9. Оцініть життєздатність маркетингу * товару * або послуги на міжнародному ринку чи ринках.
 10. Провести первинні дослідження кон'юнктури ринку з метою визначення існуючих та потенційних рівнів активності для конкретних товарів * та послуг.
 11. Застосовуйте людські ресурси та лідерські знання та навички для підвищення ефективності роботи з особами та командами, щоб сприяти успішному маркетинговому функціонуванню підприємства
 12. Використовуйте маркетингові методи управління в плануванні, керівництві та контролі підприємства.
 13. Розробити стратегії та плани особистого професійного розвитку для підвищення лідерських, управлінських навичок та маркетингової експертизи *.
 14. Розробити стратегії встановлення робочих відносин з клієнтами, замовниками та споживачами *, які підтримують та зміцнюють їхню лояльність до його організації.
 15. Застосовуйте принципи ділової етики та корпоративної соціальної відповідальності.
 16. Підготуйте маркетинговий * компонент бізнес-плану.

Курси

Рівень 1

Візьміть усі наступні обов'язкові курси:

Група 1

 • MGMT-6065 Глобальна стратегія ринку
 • Веб-дизайн COMP-5062 для оптимізації
 • MGMT-6066 CRM Підхід до управління
 • MGMT-6067 Продаж бізнесу в бізнес
 • MGMT-5074 Google Analytics
 • COMM-6019 Розширене професійне спілкування

Група 2

Студенти будуть зараховані на один із наступних курсів:

 • MKTG-6015 або INNV-6001
 • MKTG-6015 Маркетинг некомерційних організацій та подій
 • Інноваційні програми INNV-6001

Група 3

 • Візьміть MGMT-5057 або MGMT-6117
 • MGMT-5057 Маркетинг пошукових систем та Google Adwords
 • MGMT-6117 Маркетинг-проект пошукової системи

Додаткові вимоги

Візьміть 1 з наступних груп:

Група 1

 • MKTG-6016 Маркетингові комунікації
 • Поведінка клієнта MKTG-6018

Група 2

 • MGMT-5038 Консультація з громадськістю 1

Додаткові вимоги

Візьміть 1 з наступних груп:

Група 1

 • MGMT-5050 Новий медіа маркетинг
 • MKTG-6017 Первинне маркетингове дослідження

Група 2

 • MGMT-5039 Консультація з громадськістю 2

Програма резиденції

Студенти повинні скласти як мінімум 10 кредитів за цією програмою в Fanshawe College щоб задовольнити вимоги до місця проживання та закінчити цю програму.

mohamed_hassan / Pixabay paper, business, finance

Вимоги до прийому

 • Дво- або трирічний диплом коледжу або ступінь
  (Примітка: мінімальний середній "C +" або 2,5 ГПа)

або

 • Прийнятне поєднання досвіду роботи з вищою освітою та після вищої освіти згідно з оцінкою Колегії

або

 • П'ять років досвіду роботи в галузі маркетингу / бізнесу, як коледж вважає рівнозначним *

Примітка:
* Кандидати можуть вимагати подати резюме та супровідний лист, що включає деталі досвіду роботи.

Англійська мова вимоги

Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні продемонструвати знання англійської мови одним з наступних методів:

 • Академічний потік 12-го класу або університетський потік англійської мови з середньої школи в Онтаріо, або еквівалент, залежно від вимог до програми
 • Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) з мінімальною оцінкою 88 для Інтернет-тесту (iBT), з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Міжнародна система тестування англійської мови (IELTS) Академічний тест із загальною кількістю балів 6,5 без оцінки менше 6,0 у будь-якому з чотирьох груп, з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Канадський тест з академічної англійської мови (CAEL) із загальною кількістю балів 70 з не менше 60 у будь-якому з чотирьох діапазонів, з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Тест Пірсона з англійської академії (PTE) з мінімальним рахунком 59 з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Кембриджський тест з англійської мови (FCE / CAE / CPE) з загальною кількістю балів на англійській мові Cambridge 176 з мовним навичкам менше 169, з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Оцінка англійської мови (ELE) у Fanshawe College з мінімальною кількістю балів 75% у всіх розділах тесту, з результатами тестування протягом останніх двох років
 • Студенти Fanshawe College ESL4 / GAP5: Мінімальна ступінь 80% в ESL4 / GAP5 9-го рівня або 75% в ESL4 / GAP5-рівне 10

Рекомендована академічна підготовка

Настійно рекомендується, щоб студенти були досвідченими в наступних областях перед вступом у програму:

 • Математика
 • Ділове спілкування
 • Комп'ютерні програми, зокрема Microsoft Word, Excel і PowerPoint

Розширений стан

Кандидати можуть подавати заявки на підвищення кваліфікації на основі попереднього академічного досягнення в іншій установі та / або попереднього оцінювання та розпізнавання навчання (PLAR). Довготривалий статус дозволяє претенденту на прямий вхід на другий або вищий рівень програми.

Критерії вибору заявника

Якщо кількість претендентів, що відповідають критеріям, перевищує кількість вільних місць у програмі, критерії відбору заявників будуть:

 1. Перевага для постійних жителів Онтаріо.
 2. Отримання заявки до 1 лютого (Після цієї дати Fanshawe College розглядатиме заявників за принципом "перше пришестя та обслуговування" до завершення програми).
 3. Досягнення вимог до вступу.

Карєрні можливості

Випускники програми «Менеджмент з маркетингу» готуються до кар’єрної кар’єри у всіх секторах (наприклад, виробництво, роздрібна торгівля, охорона здоров'я, освіта, некомерційна політика, уряд) та в декількох сферах (наприклад, продаж, управління роздрібною торгівлею, реклама, бренд менеджмент, спортивний та подійний маркетинг, цифровий маркетинг, маркетинг пошукових систем, маркетингові дослідження).

Випускники підходять на різні посади, включаючи фахівця з цифрового маркетингу, спеціаліста з маркетингу, управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), спеціаліста з маркетингу, маркетингового аналітика, спеціаліста з реклами, бренд-менеджера, менеджера категорій, керівника облікового запису та планувальника подій.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Fanshawe College is a large, publicly-funded College located in London, Ontario, Canada – approximately a two-hour drive from Toronto and Niagara Falls. There are 21,000 full-time students, including ... Детальніше

Fanshawe College is a large, publicly-funded College located in London, Ontario, Canada – approximately a two-hour drive from Toronto and Niagara Falls. There are 21,000 full-time students, including more than 6,000 international students from 97 different countries. Згорнути
Лондон , Сімко , Святий Тома , Вудсток , Clinton + 4 Більше Менше