Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Рік створення - це навчальна програма, призначена для підготовки молодих студентів до суворості вищої освіти. Багато програм зосереджуються на конкретному предметі, а також на базових навичках, необхідних для успіху… Детальніше

Рік створення - це навчальна програма, призначена для підготовки молодих студентів до суворості вищої освіти. Багато програм зосереджуються на конкретному предметі, а також на базових навичках, необхідних для успіху в університеті. Більшість студентів закінчують програму фундаментального року протягом одного року.

Який рік заснування у діловому праві? Це освітня програма, призначена для прийому молодих або іноземних студентів за допомогою базових курсів з торгівлі та логістики, страхування та андеррайтингу та фінансового права. Під час проведення цих предметних курсів вченим також можна очікувати, що вони приймуть загальні заняття з мовних навичок, заохочення або управління часом. Кожна школа пропонує трохи різні шляхи курсу, тому заявники повинні проводити деякі дослідження, щоб знайти програму, яка найкраще відповідає їх потребам.

Цей тип освіти допомагає студентам отримати належну основу, щоб вони могли успішно виконати більш складні програми ступеня. Учасники також отримують важливі навички, такі як спілкування, творче мислення та аналіз, які вони можуть використовувати протягом усього свого професійного та особистого життя.

Вартість року заснування залежить від школи, її розташування, програми, тривалості та режиму заняття. Наприклад, студентам, можливо, доведеться платити іншу ціну за курси в Інтернеті та на особистому рівні. Кандидати можуть отримати більш точні оцінки, звернувшись безпосередньо до школи.

Рік заснування у програмі ділових законів може підготувати студентів до подальшого навчання у сфері ділового права. З більш освітою випускники зможуть продовжувати стати аналітиками з фінансів, паралеликами, бізнес-юристами, актуаріями чи кредитними офіцерами. Деякі з цих робочих місць вимагають більшої освіти, ніж ступінь бакалавра. Всі студенти можуть мати дещо різні можливості, виходячи з досвіду роботи та освіти.

Якщо ви хочете зареєструватися в програмі фундаментального року, виконайте кілька досліджень. Багато шкіл по всьому світу пропонують цей вид освіти як в Інтернеті, так і особисто. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
Cambridge International Education Centre
Cambridge, Великобританія

Ця програма була спеціально розроблена, щоб підготувати і озброїти студентів, особливо іноземних студентів, що бажають навчатися на ступінь закону доставлений і оцінені на анг ... +

Ця програма була спеціально розроблена, щоб підготувати і озброїти студентів, особливо іноземних студентів, що бажають навчатися на ступінь закону доставлений і оцінені на англійській мові. Вона спрямована на розвиток юридичної англійської мови та навички навчання, які разом з правовими знаннями і розумінням, які так важливі для успіху в університеті. -
Foundation Year
Денне навчання
6 місяці
англійська
Кампус