Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Вам може бути цікаво чи закон є правильним варіантом кар'єри для вас. Замість припускаю, є альтернатива, яка може надати вам гнучкість і можливість оцінити чи вивчення права є правильним для Вас: рік заснування.

Ви, ймовірно, думаєте, що це рік заснування в законі? Відповідь може вас здивувати. Курс основою в законі знайомить вас з основними науковими навички, необхідні для досягнення високої продуктивності як студента. Навички, такі як дослідження, листи, аналізу та логічного мислення займають центральне місце в процесі. Основні модулі можуть включати в себе розробку мовних навичок, декодування текстів, написання послідовно, ефективно слухати і брати участь в дискусіях в класі. Поняття, пов'язані з законом, справедливості, моральності та їх джерела часто розглядається в великій глибині. Політика, економіка і статистика та інші звичайні компоненти.

Якщо ви вирішите вивчити закон чи ні, отримуючи міцну основу в письмовій формі і навичок критичного мислення може поліпшити ваше досягнення в багатьох інших академічних та професійних майданчиках. Панорама знань ви набуваєте під час вашого фундаменту року актуальний для багатьох аспектів життя, і може додатково надати вам з ясністю щодо ваших професійних рішень.

Вартість програми широко варіюватися, оскільки багато міжнародні школи пропонують багатий набір опцій для вибору навчальних програм і місця розташування. Дослідження школи Ви зацікавлені в або зв'язатися з ними безпосередньо це найкращий спосіб, щоб дізнатися більше про пов'язаних витрат.

Кар'єрні можливості для студентів, які закінчують рік заснування в законі залежати від того, чи продовжують вони свою освіту в галузі права чи вибрати іншу програму навчання. Студенти, які продовжують до Закону про освіту і випускник зі ступенем юридичної можете очікувати, щоб знайти варіанти, які виходять далеко за межі юридичної практики.Багато юристів працюють в уряді, політики, науково-дослідних установ, корпорацій, неурядових організацій, некомерційних корпорацій і людських ресурсів фірми. Закон освіта може бути дуже портативний, що дозволяє випускникам змінити кар'єру, якщо вони вибирають.

Багато університетів пропонують онлайн класів, які також можуть допомогти скоротити витрати. Беручи класів або неповний робочий день або на сайті також надає гнучкість. Багато університетів пропонують дистанційне навчання для розміщення як повний робочий день і студентів-заочників.Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором

8 Результати в Право Filter

міжнародна фондова програма

University of Edinburgh
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Edinburgh

Міжнародна програма фундації - повна робота, однорічна програма. Він розроблений для підготовки вас до ступеня навчання в галузі мистецтв, гуманітарних та соціальних наук в Единбурзькому університеті.

International Foundation in Humanities and Law

University of East Anglia
Кампус Денне навчання 9 - 12 місяці інформація Великобританія Norwich

International Foundation in Humanities, Law and Social Science

University of Exeter
Кампус Денне навчання 9 - 12 місяці інформація Великобританія Exeter

International Foundation in Humanities and Law

City University of London
Кампус Денне навчання 6 - 12 місяці інформація Великобританія London

Звичайно підстави в законі

Cambridge International Education Centre
Кампус Денне навчання 6 місяці Відкритий конкурс Великобританія Cambridge

Ця програма була спеціально розроблена, щоб підготувати і озброїти студентів, особливо іноземних студентів, що бажають навчатися на ступінь закону доставлений і оцінені на англійській мові. Вона спрямована на розвиток юридичної англійської мови та навички навчання, які разом з правовими знаннями і розумінням, які так важливі для успіху в університеті.

Програма основою

Lancaster University Ghana
Кампус Денне навчання 3 семестри Вересень 2019 Гана Accra

Програма Ланкастерського університету Гани Фонд (СНТ) це програма, спеціально розроблена транснаціональної освіти. Він використовує унікальну учбову програму, розроблену для студентів з приватними вимогами для прямого вступу в програми бакалаврату. Програма Фонду встановлює шлях для студентів, що бажають проникнути в студентських програм в University Lancaster Великобританії або Lancaster University Гані. Ця програма розроблена TNE допомагає їм створити плавний перехід від середньої школи до університету.

Диплом у правоохоронних закладах

CDI College
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Канада Surrey Toronto

Програма "Законодавчі основи" готує вас до вимогливої ​​і задовільної кар'єри в галузі поліцейської діяльності, громадської безпеки та правоохоронних органів. Якщо ви коли-небудь були зацікавлені у вивченні кар'єри в правоохоронних органах, зараз час зробити перший крок!

Міжнародна програма фундації - право

The University of Law Undergraduate Programmes
Кампус Денне навчання 9 місяці Вересень 2019 Великобританія London

Міжнародна програма фундації права - це однорічний курс, що забезпечує Pathway до бакалаврів з юридичних наук.