Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Професійні дипломи пропонуються в широкому діапазоні предметів, і більшість програм баланс класі дослідження з реальними можливостями використовувати і розвивати нові навички. Якщо ви знаходитесь в гонитві за позиції початкового рівня в спеціалізованій області або прийшов час для зміни кар'єри, програма диплом може бути відповіддю.

Що таке диплом в моді маркетингу, ви цікаво? Мода маркетингу поєднує в собі бізнес-, зв'язку і моди. Це дозволяє студентам повернути голову на рівні і любов до моди в можливість кар'єрного росту. Програма включає в себе бізнес-класів з акцентом на роздріб і маркетингу і введення в індустрії моди, в тому числі, як організувати такі заходи, як фото пагонів і модних показів і як визначити, передбачити і вплив тенденцій.

З диплома, ви можете увійти в світ моди маркетингу з упевненістю в своїх силах і вашого стилю.Роботодавці знають, що в гонитві за диплома ви досліджували свій творчий потенціал і розвиватися як лідерство і вміння працювати в команді.

Мода маркетингу викладається-і цінують навколо світу. Програми розрізняються по довжині і глибині, і витрати будуть відповідно змінюватися. Як вам зосередитися на двох або трьох привілейованих програм, зверніться ті школи, щоб отримати і порівняти реєстрація та збір інформації.

На ринку праці для модних маркетологів однаково глобальним. Ваш диплом допоможе позиції ви як ідеального кандидата для роботи в області маркетингу, мерчандайзингу, роздрібної торгівлі, і корпоративний брендинг на місцевому, національному та міжнародному рівнях. Багато консультантів стиль, організатори спеціальних заходів, покупці, і позаштатні одягу та аксесуарів повторень раді, що маркетинг моди дипломи.

Диплом програми пропонують повний і неповний робочий день класів, і багато хто пропонує онлайн-курси для тих, хто може додавати школу з графіком роботи.Щоб знайти правильну школу для вас, шукати програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

10 Результати в Маркетинг моди Filter

BTEC диплом в галузі мистецтва і дизайну рівні 3 - просування моди і стилю

Kensington and Chelsea College
Кампус Денне навчання 35 тижні інформація Великобританія Лондон

Захоплюючий новий курс розроблений, щоб дати студентам необхідні навички і знання, щоб увійти в світ моди просування, створити портфель моди і отримати досвід роботи в таких областях, як: стиль, мода прогнозування і тенденції, візуального мерчандайзингу та просування моди.

диплом в області моди маркетингу і комунікацій (нагороджений Сінгапурський інститут розвитку менеджменту)

Management Development Institute of Singapore (MDIS)
Кампус 9 пошук програми з юриспруденції Серпень 2020 Сінгапур

Диплом в області моди маркетингу і комунікацій є основою діагностичної програми, щоб отримати необхідний набір навичок і знань, щоб впевнено застосовувати до відповідного бакалавраті в дисципліні моди ...

маркетинг моди диплом

LaSalle College Istanbul
Кампус Денне навчання 2 років інформація Туреччина Стамбул

Якщо ви бізнес-підкованих, є пристрасть до моди і творчий розум, програма маркетингу моди LaSalle College Стамбулі буде приймати свій талант на наступний рівень.

Диплом з маркетингу моди

LaSalle College Montreal
Кампус Денне навчання Січень 2020 Канада Монреаль

Ця програма є найбільш ефективним способом вивчити основи модного маркетингу. Кожен етап маркетингового процесу розвивається за допомогою різних курсів.

Диплом з виробництва моди

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання 3 років Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург

Студент, що отримав цю кваліфікацію, продемонструє компетентність в аналізі та застосуванні принципів системи моди від виробництва до споживання з метою задоволення потреб ринку.

Диплом з маркетингу моди

LaSalle College Vancouver
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Канада Ванкувер

Програма маркетингу моди поєднує індивідуальну творчість з орієнтацією на продаж. Програма надає студентам швейну промисловість з точки зору бізнесу, пропонуючи їм знання та навички, необхідні для ефективного маркетингу компаній, створення рекламних кампаній та визначення відповідних повідомлень для цільової демографії.

Диплом з маркетингу моди

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Кампус Денне навчання Заочне навчання 98 години інформація Мехіко Місто Пуебла + 1 більше

Метою даної програми є визначення, оцінка та встановлення оптимальних стратегій у сфері комунікації та іміджу модних брендів.

Диплом з маркетингу та менеджменту моди

Fanshawe College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 Канада Лондон

Маркетинг та управління модою - це місце, де зустрічаються модні та роздрібні технології. Якщо ви захоплені світом моди і маєте гостре око за тим, що продаватиметься, програма маркетингу та управління модою допоможе вам розпочати свою кар'єру.

Маркетинг для диплома мод та розваг

Toronto Film School
Кампус Денне навчання 18 місяці Жовтень 2019 Канада Торонто

Диплом «Маркетинг для моди та розваг» поєднує мода та маркетинг у індустрії розваг. Ви дізнаєтеся принципи маркетингу моди, бренд-менеджменту, мерчендайзингу, прогнозування тенденцій, візуального мерчандайзингу та купівлі моди. Ви також вивчите планування подій, стиль, зв'язки з громадськістю та соціальні медіа. З екскурсіями до модних салонів, роздрібних торговців, публічних заходів та дизайнерських студій, ви отримаєте погляди за кулісами внутрішньої роботи індустрії моди та розваг.

Диплом з дизайну моди - спеціалізація з маркетингу

VCAD Visual College of Art and Design
Кампус Денне навчання 84 тижні Вересень 2020 Канада Ванкувер

Ідеальна шляха кар'єри для модниці, яка рухається вперед, або індексує тенденцію, модна індустрія швидко розвивається і постійно розвивається. Якщо ви хочете перетворити свій пильний погляд на стиль на свою мрію, програма VCAD Fashion Design - спеціалізація з маркетингової програми допоможе вам вдосконалити свої навички у створенні одягу та стратегії брендингу.