Filter
Diploma
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Якщо ви хочете досягти академічного досягнення ступеня всього за один або два роки, і ви хочете спеціалізуватися в області за вашим вибором, програма диплом може бути для вас. не програми Диплом, як правило, займає не більше двох років і пропонують студентам шанс стати обізнаним в предметі і підготовлені до професійної діяльності.

Що таке диплом в області нафтового машинобудування? Ці типи програм можуть дати студентам можливість прийняти заняття з хімії, енергетики, бізнесу, передових досягнень науки, геології, технології та розвитку. Після того, як студенти добре заземлені в матеріалі, вони можуть вибрати спеціалізацію в ніші предмета, таких як палива маркетингу і бізнесу, нафтової склад і науки або навіть певного типу нафтового машинобудування.

Студенти, які отримують свій вищий диплом, без сумніву, набути навичок у керівництві, будучи гравцем команди, самомотивація, організація і планування.Деякі інші переваги дипломної освіти може включати в себе отримання професійних зв'язків і поліпшення особистих комунікаційних можливостей.

Перш ніж зупинитися на школу, щоб заробити свій диплом, ви хочете, щоб консультант з консультантом фінансової допомоги або кредитного спеціаліста студента, який допоможе вам визначити, як платити за ступеня. Оскільки витрати на настільки різні між школами, які не оцінений груба або середня вартість диплома в нафтовій інженерії.

Деякі з кар'єрні можливості, які дипломантом в нафтовій інженерії можуть мати право на включають інженер-хімік, науковий аналітик, фахівець з нафтової, енергетичний технік або пов'язаний позицію. Ви будете кваліфіковані в теорії і науці буріння, придбання і переробки нафти. Багато різних дисциплін можуть бути зацікавлені в вас на роботу в якості менеджера поля, оператора, вченого або інженера.

Почніть свій диплом подорожі, шукаючи школу, яка буде розмістити свої географічні, фінансові та освітні потреби. Для того, щоб знайти хорошу школу для вас, шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Технологія видобутку нафти

Teesside University

Цей курс дистанційного навчання HND інженерний курс для учнів, які бажають працювати в якості техніків / інженерів-техніків у галузі інженерних процесів, виробництва, обс ... [+]

Огляд курсу

Цей курс дистанційного навчання HND інженерний курс для учнів, які бажають працювати в якості техніків / інженерів-техніків у галузі інженерних процесів, виробництва, обслуговування та тестування. Вона була розроблена в консультації з місцевою промисловістю і поєднує в собі теорію і практичну роботу з акцентом на промисловому застосуванні.

Курс охоплює цілий ряд дисциплін, які допоможуть вам розвивати навички для просування своєї кар'єри через зайнятість або подальшу освіту на ступені. Це нагорода Teesside University надається за ліцензією Edexcel від Teesside University Open Learning (Engineering).... [-]

Великобританія Middlesbrough
Серпень 2019
англійська
Заочне навчання
2 - 5 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Метою цієї програми є розробка комплексного бачення в нафтовій інженерії в розвідці, експлуатації, проведенні, зберіганні та комерціалізації вуглеводнів, під викликами ни ... [+]

мета

Вона розробляє комплексне бачення в нафтовій інженерії в розвідці, експлуатації, проведенні, зберіганні та комерціалізації вуглеводнів, під викликами нинішнього світу та існуючої правової бази нашої країни.

Переваги програмиВи отримаєте всебічне бачення нафтової інженерії, не будучи спеціалістом у цій темі, і ви будете вчитися структурованим і простим способом.Режисер до... [-]
Мехіко Villahermosa
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
120 години
Кампус
Детальніше англійською мовою