ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Диплом демонструє майстерність у конкретному предметі з вищого навчального закладу. Випускники можуть використовувати диплом як крок до подальших освітніх та кар'єрних можливостей.

Що таке диплом з текстилю? Курсова робота зазвичай включає в себе створення візерунків, шиття, історію моди, процеси дизайну, презентацію та драпірування. Студенти можуть навчитися робити градуювання за розміром та використовувати настільні набори. Курси, присвячені моделюванню дизайну, також можуть сприяти студентам творчості, індивідуальності та таланту. Люди можуть працювати на різноманітних тканинах та текстилі разом із кнопками, блискавками та мереживами. Багато програм використовують технологію як частину їх курсових робіт, використовуючи найновіше програмне забезпечення, що відповідає тенденціям моди.

Художні навички, такі як малювання та шиття, є важливою частиною світу моди. Вивчені комунікативні навички можуть поліпшити перспективи пошуку роботи, вести переговори про підвищення, а також ділові та особисті стосунки та навіть допомагати мережі та ринку.

Скільки коштує кожен курс, залежить від установи та тривалості курсових робіт. Додаткові вимоги до курсу можуть впливати на загальні витрати. Середнє закінчення курсових робіт становить два роки і пропонується повний або неповний робочий день.

Диплом з текстилю готує студентів до роботи в галузі моди та текстильної промисловості. До складу галузі входять текстильні фабрики, дизайн-студії, експортні підрозділи, текстильні фарбування та друкарні, експортні будинки, модні одягу та котеджні заводи. Студенти можуть працювати як фрілансер, дизайнер моди, одяг або текстильний технолог, дизайнер текстилю, технолог з кольоровості або інтер'єр та просторовий дизайнер. Схожі можливості роботи існують як візуальний мерчендайзер, консерватор, стиліст, роздрібний покупець, дизайнер продукту, графічний дизайнер, друкарня, вчитель вищої освіти та викладач середньої освіти.

Дипломні програми в галузі текстилю часто вимагають навчання в університетському містечку з практичним досвідом, причому зарахування пропонується повний або неповний робочий день. Інтернет-курс може бути доступний. Щоб почати, шукайте вашу програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

3 Результати в Текстиль Filter

Диплом мистецтва та дизайну (Мода та Текстиль)

Royal College of Art
Graduate Diploma
Лип 2020
<
Денна
<
30 тижні
англійська
Кампус

Диплом "Дизайн та дизайн" готує вас до магістерського навчання в галузі мистецтва та дизайну. Ми орієнтуємося на розвиток рівня незалежних методів навчання та практики мистецт ...

Детальніше

FDA моди з текстилем

City and Islington College
Diploma
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Ця конструкція, звичайно мода ідеально підходить, якщо ви хочете розвивати кар'єру в моді і текстильної промисловості, або прогресує прямо в зайнятості, на останній рік Диплом ...

Детальніше

Диплом в області дизайну одягу

Copenhagen Academy of Fashion Design
Diploma
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Академія вчить одягу-дизайн. Протягом програми, акцент робиться на розвитку творчих здібностей студентів, даючи їм художнє і візуальне відчуття рутини в творчому процесі в поє ...

Детальніше