ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Диплом служить підтвердженням успішного завершення і засвоєння певної програми навчання з конкретної спеціальності, пропонованої освітньою установою. Дипломні програми можуть відрізнятися за тривалістю, змістом і вартістю.

Творче та комерційне інновації їзди моди еволюція. Досягнення в галузі текстилю - різні матеріали і тканини, які використовуються, щоб зробити одяг - це життєво важлива частина світу моди.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

2 Результати в Текстиль, Великобританія Filter

Диплом мистецтва та дизайну (Мода та Текстиль)

Royal College of Art
Graduate Diploma
Січ 2021
<
Денна
<
30 тижні
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Диплом "Дизайн та дизайн" готує вас до магістерського навчання в галузі мистецтва та дизайну. Ми орієнтуємося на розвиток рівня незалежних методів навчання та практики мистецт ...

Детальніше

FDA моди з текстилем

City and Islington College
Diploma
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Ця конструкція, звичайно мода ідеально підходить, якщо ви хочете розвивати кар'єру в моді і текстильної промисловості, або прогресує прямо в зайнятості, на останній рік Диплом ...

Детальніше