Filter
Diploma
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Диплом демонструє майстерність у конкретному предметі з вищого навчального закладу. Випускники можуть використовувати диплом як крок до подальших освітніх та кар'єрних можливостей.

Що таке диплом з текстилю? Курсова робота зазвичай включає в себе створення візерунків, шиття, історію моди, процеси дизайну, презентацію та драпірування. Студенти можуть навчитися робити градуювання за розміром та використовувати настільні набори. Курси, присвячені моделюванню дизайну, також можуть сприяти студентам творчості, індивідуальності та таланту. Люди можуть працювати на різноманітних тканинах та текстилі разом із кнопками, блискавками та мереживами. Багато програм використовують технологію як частину їх курсових робіт, використовуючи найновіше програмне забезпечення, що відповідає тенденціям моди.

Художні навички, такі як малювання та шиття, є важливою частиною світу моди. Вивчені комунікативні навички можуть поліпшити перспективи пошуку роботи, вести переговори про підвищення, а також ділові та особисті стосунки та навіть допомагати мережі та ринку.

Скільки коштує кожен курс, залежить від установи та тривалості курсових робіт. Додаткові вимоги до курсу можуть впливати на загальні витрати. Середнє закінчення курсових робіт становить два роки і пропонується повний або неповний робочий день.

Диплом з текстилю готує студентів до роботи в галузі моди та текстильної промисловості. До складу галузі входять текстильні фабрики, дизайн-студії, експортні підрозділи, текстильні фарбування та друкарні, експортні будинки, модні одягу та котеджні заводи. Студенти можуть працювати як фрілансер, дизайнер моди, одяг або текстильний технолог, дизайнер текстилю, технолог з кольоровості або інтер'єр та просторовий дизайнер. Схожі можливості роботи існують як візуальний мерчендайзер, консерватор, стиліст, роздрібний покупець, дизайнер продукту, графічний дизайнер, друкарня, вчитель вищої освіти та викладач середньої освіти.

Дипломні програми в галузі текстилю часто вимагають навчання в університетському містечку з практичним досвідом, причому зарахування пропонується повний або неповний робочий день. Інтернет-курс може бути доступний. Щоб почати, шукайте вашу програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Текстиль

Copenhagen Academy of Fashion Design

Академія вчить одягу-дизайн. Протягом програми, акцент робиться на розвитку творчих здібностей студентів, даючи їм художнє і візуальне відчуття рутини в творчому процесі ... [+]

Програма

Мета

Академія вчить одягу-дизайн.

Протягом програми, акцент робиться на розвитку творчих здібностей студентів, даючи їм художнє і візуальне відчуття рутини в творчому процесі в поєднанні з міцною і грунтовної основою в різних областях ремесла.

Поряд з програмою, студенти також отримають уявлення про багатьох аспектах і вимог бізнесу шляхом візитів на торгових ярмарках, компаній і допомагати під час тижня моди, так що вони не не є-готові, коли вони приступають до роботи на ринок. Програма має тривалість 2-х років.... [-]

Данія Копенгаген
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
City and Islington College

Ця конструкція, звичайно мода ідеально підходить, якщо ви хочете розвивати кар'єру в моді і текстильної промисловості, або прогресує прямо в зайнятості, на останній рік Д ... [+]

FdA Мода з Текстиль

Центр: Бізнес, Мистецтво і техніка

Студент Тип: Дорослі (19+) Вища освіта Цей дизайнерський хід мода ідеально підходить, якщо ви хочете розвивати кар'єру в моді і текстильної промисловості, або прогресує прямо в зайнятості, на останній рік Диплом з відзнакою в текстильному дизайні в London Metropolitan University, або на якості відмінністю Ступінь в іншому університеті.

Лондон, можливо, одна з кращих місць в світі для вивчення моду. Ця мода і текстиль Звичайно, в Лондоні надає вам знання та навички, які ви повинні зробити кар'єру в цій швидко розвивається галузі, в тому числі розробки, виробництва і маркетингу ваших власних ідей.... [-]

Великобританія Лондон
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою