close

Фільтри

Див. результати

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Досягнення диплома є метою, що багато студентів працюють в напрямку під час їх академічної кар'єри. Програма Диплом є складним завданням і ефективний спосіб візуалізувати кар'єру в обраній галузі дослідження. Сту… Детальніше

Досягнення диплома є метою, що багато студентів працюють в напрямку під час їх академічної кар'єри. Програма Диплом є складним завданням і ефективний спосіб візуалізувати кар'єру в обраній галузі дослідження. Студенти будуть введені в різних робочих середовищ на додаток до традиційних досліджень в класі.

Вам може бути цікаво, що таке диплом в області нафти і газу? Це не дивно, що нафта і газ зростає і бурхливо розвивається. Щоб зрозуміти це на професійному рівні і є метою цієї програми. Управління Видобуток нафти і газу є ще одним аспектом поля, яке включає в себе з використанням принципів, інструментів і теорії, необхідні для досягнення успіху. Аспекти навчального плану включають Економіка нафтогазової галузі, юридичні аспекти, управління ціновими ризиками, механіки торгівлі, бухгалтерського обліку, а також тематичних досліджень.

Є кілька переваг для вступу до дипломної програмі на нафту і газ.Студенти зрозуміють галузі на професійному рівні і, отже, мають конкурентну перевагу при вході в поле.

Тривалість програми диплома, як правило, тільки через два роки, хоча це може варіюватися в залежності від установи, в якому надійшов студент. Всі зацікавлені студенти повинні бути впевнені, щоб зв'язатися з їх школу інтерес для отримання додаткової інформації про тривалість і фінансових зобов'язань.

Є широкий вибір кар'єри доступні для студентів, які досягли диплом у видобуток нафти і газу. Деякі з цих можливостей для кар'єрного росту включають сировинних товарів експерт, менеджер з логістики, менеджер ланцюжка поставок, координатор з розвитку бізнесу, підприємець, торговець, і топ-менеджерів всередині компанії або організації.

дипломних програм пропонуються по всій земній кулі. Для студентів з віддаленого доступу або ті, з жорсткими графіками, є онлайн-курси, щоб задовольнити Ваші потреби. Багато університетів пропонують свої класи в модулі дистанційного навчання.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
London School Of International Business - LSIB
Лондон, Великобританія

Програма допомагає розвивати дослідницькі та аналітичні навички, вдосконалювати знання та розуміння ділових процесів, необхідних для кар’єри в нафті ... +

Програма допомагає розвивати дослідницькі та аналітичні навички, вдосконалювати знання та розуміння ділових процесів, необхідних для кар’єри в нафті -
Diploma
Денна
9 місяці
англійська
Онлайн

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут