Filter
Diploma
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Досягнення диплома є метою, що багато студентів працюють в напрямку під час їх академічної кар'єри. Програма Диплом є складним завданням і ефективний спосіб візуалізувати кар'єру в обраній галузі дослідження. Студенти будуть введені в різних робочих середовищ на додаток до традиційних досліджень в класі.

Вам може бути цікаво, що таке диплом в області нафти і газу? Це не дивно, що нафта і газ зростає і бурхливо розвивається. Щоб зрозуміти це на професійному рівні і є метою цієї програми. Управління Видобуток нафти і газу є ще одним аспектом поля, яке включає в себе з використанням принципів, інструментів і теорії, необхідні для досягнення успіху. Аспекти навчального плану включають Економіка нафтогазової галузі, юридичні аспекти, управління ціновими ризиками, механіки торгівлі, бухгалтерського обліку, а також тематичних досліджень.

Є кілька переваг для вступу до дипломної програмі на нафту і газ.Студенти зрозуміють галузі на професійному рівні і, отже, мають конкурентну перевагу при вході в поле.

Тривалість програми диплома, як правило, тільки через два роки, хоча це може варіюватися в залежності від установи, в якому надійшов студент. Всі зацікавлені студенти повинні бути впевнені, щоб зв'язатися з їх школу інтерес для отримання додаткової інформації про тривалість і фінансових зобов'язань.

Є широкий вибір кар'єри доступні для студентів, які досягли диплом у видобуток нафти і газу. Деякі з цих можливостей для кар'єрного росту включають сировинних товарів експерт, менеджер з логістики, менеджер ланцюжка поставок, координатор з розвитку бізнесу, підприємець, торговець, і топ-менеджерів всередині компанії або організації.

дипломних програм пропонуються по всій земній кулі. Для студентів з віддаленого доступу або ті, з жорсткими графіками, є онлайн-курси, щоб задовольнити Ваші потреби. Багато університетів пропонують свої класи в модулі дистанційного навчання.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути

2 Результати в Нафта й газ

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Метою цієї програми є розуміння нафтового бізнесу широким і цілісним баченням. Знає середовище, процеси високого рівня та основні технології; визначає технічні та нетехні ... [+]

мета

Це включає в себе нафтовий бізнес з широким і цілісним баченням. Знає середовище, процеси високого рівня та основні технології; визначає технічні та нетехнічні навички, які повинні мати працівники, які розробляють цю галузь. Знає і визначає важливість управління ризиками при прийнятті рішень і бачить вплив економічних, фінансових та політичних аспектів енергетичної реформи.... [-]

Мехіко Campeche
інформація
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
96 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
CDI College

Професіонал нафтового та газового адміністрування виконує різні обов'язки у сьогоднішній кар'єрі, пов'язаній з нафтою. ... [+]

Професіонал нафтового та газового адміністрування виконує різні обов'язки у сьогоднішній кар'єрі, пов'язаній з нафтою. Програма нафтового та газового адміністрування допоможе вам розробити важливі навики виконання навичок, включаючи клавіатуру, навички роботи з комп'ютером, усне та письмове спілкування, організацію офісів та навички міжособистісного спілкування. Нафтові компанії вимагають, щоб їх адміністративний помічник мав чудові навички управління офісом, а також галузеві знання, тому програма управління нафтою та газ буде ретельно вивчати галузеву термінологію та практику.... [-]

Канада Calgary Edmonton
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
100 години
Кампус
Детальніше англійською мовою