ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Диплом є підтвердження того, що ви досягли рівня кваліфікації в даній області дослідження. Після того, як ви заробили диплом, ваш наступний крок буде зазвичай, щоб увійти в робочу силу або проводити більш високий рівень освіти.

Що таке диплом в галузі міжнародного готельного менеджменту? Ця програма навчання зазвичай знайомить студентів з навичками, необхідними для навігації унікальні завдання, пов'язані з управління готель, який обслуговує відвідувачів з усього світу. Програма може включати в себе курси, пов'язані з бізнес-навичок лідерства, управління готельним та операцій, туризму, координації заходів, маркетинг, менеджмент ведення домашнього господарства, зв'язку на робочому місці, а також дослідження на другому мовою. Деякі програми можуть також пропонувати інтернатури або практичних занять можливості.

Маючи цей диплом може зробити вас право на більш високі посади при подачі заяви на роботу, і це може зробити вас більш привабливим, коли прийшов час для вашого роботодавця запропонувати акції.Навички в спілкуванні, обслуговування клієнтів і управління, які ви можете отримати в рамках програми застосовуються в багатьох областях індустрії гостинності.

Різні університети в різних країнах пропонують курсові роботи на цей диплом за різними цінами. Через це, витрати будуть змінюватися.

Позиція управління в готелі, який спеціалізується на міжнародних туристів чи бізнесменів може бути у вашому майбутньому з цим дипломом. Крім того, ви можете знайти роботу в інших областях такого готелю, в тому числі його харчування, планування заходів, консьєрж, ведення домашнього господарства, ресторани, гостьові відносини, бронювання, маркетинг, або послуги відділів. Ви також можете бути покликані, щоб зрозуміти звичаї і очікування іноземних гостей готелю, щоб зробити ваш готель відкритий і гостинний для всіх людей.

Почніть свою пригоду в курси, необхідні, щоб заробити диплом в галузі міжнародного готельного менеджменту сьогодні.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

4 Результати в Міжнародна готельна справа Filter

Диплом аспіранта в Міжнародному управлінні готелів і подій

IMI International Management Institute Switzerland
Postgraduate Diploma
<
Денна
<
6&nbsp;-&nbsp;12 місяці
англійська
Кампус

Метою програми є оснащення студентів, які мають обмежений досвід або не мають досвіду індустрії гостинності з практичними та управлінськими навичками. ...

Детальніше

Диплом з міжнародного готельного менеджменту

Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College
Diploma
<
Денна
<
5 семестри
англійська
Кампус

Запорука вашої кар'єри в галузі гостинності Налаштуйте свою навчальну подорож та візьміть участь у навчанні за допомогою диплома «Міжнародний готельний менеджмент». ...

Детальніше

Диплом міжнародного управління готелями та туризмом

HTMI Switzerland Dubai
Diploma
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Дворічна програма "Диплом" розрахована на те, щоб підвищити лідерські навички студентів за допомогою клієнт-орієнтованого підходу та ініціатив з управління операціями. Ця прог ...

Детальніше

аспірант диплом в галузі міжнародного готельного менеджменту

Les Roches Jin Jiang International Hotel Management College
Postgraduate Diploma
<
Денна
<
12 місяці
англійська
Кампус

Програма майстер є прискореної інтенсивної 12 місяців курс, який спрямований на зрілих і відданих кар'єри студентів і перетворювачами, які прагнуть розширити свої теоретичні з ...

Детальніше