ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Диплом є відмінним способом, щоб зламати лід в освіті при переході із середньої школи до коледжу або ступінь бакалавра до ступеня випускника. Диплом в моді ідеально підходить для того, щоб уявлення про те, кар'єра в індустрії моди, як. З одного до двох років утворення під пояс, диплом може відправити вам добре на вашому шляху до кар'єри, ступеня чотирирічного, або щось інше.

Що таке диплом в моді? Диплом в моді допомагає студентам отримати розуміння того, що це бере, щоб зробити це в індустрії моди або продовжити з утворенням в моді. Більшість програм пропонують курси, які дають студентам захоплюючий вид в світі моди і інструменти, використовувані для розробки і створення лінії одягу. Бізнес аспект моди також зазвичай розглядається. Студенти повинні очікувати теоретичні та практичні курси, присвячені поточним тенденціям і методів в індустрії моди.

Отримання диплома в моді можуть допомогти студентам увійти до програм вищої освіти чи підготовки їх до подальшого навчання в цілях отримання більш високооплачувану роботу в індустрії моди. Зазвичай це займає трохи часу і часто доступні навіть для старшокласників.

Вартість дипломної програми варіюється в залежності від коледжу, в якому Ви реєструєте. Програми, як правило, триває від одного до двох років, і студенти, можливо, буде потрібно розглянути вартість матеріалів, таких як малюнок колодки, олівці та багато іншого на додаток до навчання і підручників.

Студенти, які закінчили диплом в моді може бути готові перейти в молодшого позиції в області дизайну або стати помічником дизайнера моди або виробничого відділу. Щоб пробитися в повній кар'єри в галузі дизайну моди і маркетингу, підвищення кваліфікації з більш високими курсів рівня може знадобитися.

Щоб подати заявку на дипломну програму в моді, студенти, можливо, буде потрібно подати заяву особисто або онлайн, пройти співбесіду, і навіть уявити зразки своєї роботи в одному з численних шкіл, перерахованих в нашому каталозі. Щоб знайти потрібну програму для вас, шукати вашої програми нижче і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевої формі.

36 Результати в Мода Filter

Диплом дизайну моди

Cracow School of Art and Fashion Design
Кампус Денне навчання 5 семестри інформація Польща Краків

Cracow School of Art and Fashion Design (Польща, Європа) пропонує дворічну програму повного дня для іноземних студентів. Наш персонал, всі фахівці в різних галузях мистецтва та дизайну, надають програму навчання, яка дозволяє студенту звільнити свій повний потенціал.

Диплом з дизайну моди - спеціалізація з маркетингу

VCAD Visual College of Art and Design
Кампус Денне навчання 84 тижні Вересень 2020 Канада Ванкувер

Ідеальна шляха кар'єри для модниці, яка рухається вперед, або індексує тенденцію, модна індустрія швидко розвивається і постійно розвивається. Якщо ви хочете перетворити свій пильний погляд на стиль на свою мрію, програма VCAD Fashion Design - спеціалізація з маркетингової програми допоможе вам вдосконалити свої навички у створенні одягу та стратегії брендингу.

Диплом бакалавра UAL L4 в галузі мистецтва

Cambridge School of Visual & Performing Arts
Кампус Денне навчання 1 рік Вересень 2020 Великобританія Кембридж

Цей курс є основним для тих, хто хоче вивчати мистецтво та дизайн. Якщо ви хочете вчитися в творчому середовищі, яке заохочує мистецьку розвідку, то цей курс ідеально підходить для вас.

Диплом з маркетингу та менеджменту моди

Fanshawe College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 Канада Лондон

Маркетинг та управління модою - це місце, де зустрічаються модні та роздрібні технології. Якщо ви захоплені світом моди і маєте гостре око за тим, що продаватиметься, програма маркетингу та управління модою допоможе вам розпочати свою кар'єру.

Диплом дизайну моди

Toronto Film School
Кампус Денне навчання 18 місяці Жовтень 2020 Канада Торонто

Дізнайтеся, як прийняти дизайн одягу від концепції до готового продукту і на злітно-посадковій смузі. Ви будете досліджувати весь процес приведення ваших проектів до життя, від ескізів, драпірування та шиття, до комп'ютерної ілюстрації та створення шаблонів.

Диплом з дизайну моди

LaSalle College Vancouver
Кампус Денне навчання 1 - 2 років Січень 2020 Канада Ванкувер

Якщо ви захоплені модою і сповнені творчості

Стиль моди - курс HND / асоційований ступінь (онлайн)

The Design Ecademy - Online Design Courses
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 36 місяці

Акредитований курс моди Styling, якщо ви хочете кар'єру Fashion Styling в 2 роки з потенціалом для повної BA. Онлайн-курси, відсутність досвіду або кваліфікації

Диплом з виробництва моди

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання 3 років Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург

Студент, що отримав цю кваліфікацію, продемонструє компетентність в аналізі та застосуванні принципів системи моди від виробництва до споживання з метою задоволення потреб ринку.

Диплом з дизайну моди

LaSalle College Montreal
Кампус Денне навчання Січень 2020 Канада Монреаль

Захоплююча, кар'єра модельєра для вольових і високо творчих людей. Модний дизайнер повинен доставляти колекції, які відповідають на вимогливі потреби до чогось нового. Можливість створювати колекції для конкретних демографічних ніш є першоосновою.

Диплом IED в галузі комунікації, укладання та моди

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2020 Іспанія Мадрид

Цей курс навчає професійного фахівця зі створення модного іміджу та ідентичності, здатного координувати комунікаційні процеси у сфері моди.

дизайн одягу та характер

LCI Bogotá
Кампус Денне навчання 28 місяці інформація Колумбія Богота

Завжди хотів створити свою власну колекцію або керувати командою продукції за кордон, ви шукаєте у визнаному навчальному закладі, який пропонує інструменти та краще навчання для desempeñarte в індустрії моди.

диплом в області моди маркетингу і комунікацій (нагороджений Сінгапурський інститут розвитку менеджменту)

Management Development Institute of Singapore (MDIS)
Кампус 9 пошук програми з юриспруденції Серпень 2020 Сінгапур

Диплом в області моди маркетингу і комунікацій є основою діагностичної програми, щоб отримати необхідний набір навичок і знань, щоб впевнено застосовувати до відповідного бакалавраті в дисципліні моди ...

Диплом з дизайну моди

Indian Institute Of Film And Animation
Кампус Денне навчання 1 рік Липень 2020 Індія Бенгалуру

З естетичною сумішшю та змаганням хочуть персоналізовані продукти, які показують свою індивідуальність. Для того, щоб реагувати на їх очікування, галузь звертається до дизайнерів-модельєрів, які мають більш дискримінаційний, обчислений та активний підхід до творчості.

Диплом в текстильній і модною конструкції

Malaysian Institute of Art (MIA)
Кампус Денне навчання Січень 2020 Малайзія Куала-Лумпур

Курс Текстиль і мода дизайн обслуговує потреби студентів, зацікавлених у становленні текстильній або модельєр.

дизайн одягу диплом

LaSalle College Istanbul
Кампус Денне навчання 2 років інформація Туреччина Стамбул

Ідея стає наступною топ модельєр в Туреччині надихнути вас чи що? Якщо це так, Дизайн Програма Мода LaSalle College Стамбулі для Вас!