ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Диплом є документом про освіту державного стандарту і підтверджує успішне засвоєння знань і навичок в рамках певної спеціалізації або області дослідження. Дипломні програми можуть відрізнятися в плані змісту, тривалості і вартості.

Програми навчання в галузі моди прекрасно підходять людям, які знаються на дизайні і мають пристрасть до стильних речей. На програмах по моді студенти дізнаються різні аспекти модного дизайну і вивчають такі теми, як теорії, мистецтва, тренди і історія моди.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

4 Результати в Мода, Іспанія Filter

Аспірантура зі стратегічного оформлення вікон, візуального дизайну та брендингу

Artidi Escuela Superior
Postgraduate Diploma
<
Денна
<
4&nbsp;-&nbsp;7 місяці
іспанська
Кампус

Курс оформлення вікон з аспірантурою зі стратегічного оформлення вікон

Детальніше

Диплом IED в галузі комунікації, укладання та моди

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Diploma
14 Вер 2020
<
Денна
<
3 років
20 Лип 2020
іспанська
Кампус

Цей курс навчає професійного фахівця зі створення модного іміджу та ідентичності, здатного координувати комунікаційні процеси у сфері моди. ...

Детальніше

Аспірантура з візуального мерчандайзингу

Artidi Escuela Superior
Postgraduate Diploma
<
Денна
<
7 місяці
іспанська
Кампус
Онлайн

Курс візуального мерчандайзингу з технічним ступенем візуального мерчандайзингу

Детальніше

Диплом IED з модного бізнесу

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Diploma
14 Вер 2020
<
Денна
<
3 років
01 Вер 2020
англійська
Кампус

Диплом IED з модного бізнесу має на меті надати студентам необхідні інструменти для ефективного управління компанією у текстильному та модному секторах. ...

Детальніше