Akademichnikursy.com

Наявність диплома є підтвердженням володіння певними навичками і знаннями в конкретній галузі і в середньому триває від одного до двох років. Дипломні програми пропонуються цілим рядом технікумів або коледжів. Після отримання диплома можна продовжити освіту і/або знайти роботу за фахом.

Програми моди зв'язку надають студентам можливість працювати з різними візуальними і медіа-комунікаційних методів, використовуваних в індустрії моди. Вони включають в себе фотографії, цифрові ЗМІ, кіно, графічний комунікації, дизайн і виробництво шоу.

У цілому налічується більше 4000 вищих навчальних закладів у Європі і пропонує широкий спектр курсів на рівні бакалавра, магістра та доктора. Все більше і більше з цих організацій, що пропонують англійську мову в якості мови навчання, принаймні деякі з своїх програм ступеня, університетів в Європі в даний час більш високої якості, ніж будь-коли раніше. Університети в Європі запропонувати теплий прийом для іноземних студентів і дати процесі пізнання, який відповідає їх професії потрібні світового попиту сьогодні.

1 Результати в Комунікації в моді, Europa Filter

Диплом IED в галузі комунікації, укладання та моди

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Кампус Денне навчання 3 років інформація Іспанія Мадрид

Цей курс навчає професійного фахівця зі створення модного іміджу та ідентичності, здатного координувати комунікаційні процеси у сфері моди.