ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Диплом є показником того, що студент успішно закінчив курсові роботи на певному предметі. Диплом дозволяє одержувачу застосовувати знання для поточної роботи або покращити свою майстерність, щоб бути товарним для іншої позиції.

Що таке диплом у ювелірному дизайні? Ця програма призначена для студентів, які мають вдячність за ювелірні вироби та хочуть дізнатись більше про це, як про професію чи хобі. Студенти можуть навчитися розробляти, виготовляти ювелірні вироби, як представляти та продавати шматки, а також вивчати догляд та збереження предметів. Деякі курси спеціалізуються на особливих типах ювелірних виробів, таких як срібло або суворо дорогоцінні камені. Інші курси більш повні та навчають студентів усім аспектам ювелірної індустрії, від виготовлення до продажу.

Студенти, які проходять дипломну програму в дизайні ювелірних виробів, можуть покращити свою творчість, навчившись більше навичок у дизайні, надаючи їм змогу виготовляти якісні предмети ювелірної вироби. Вони можуть навчитися стати кращими маркетологами і ставати більш майстерними у виробництві ювелірних виробів, дозволяючи їм легше досягти успіху в цій галузі.

Вартість ювелірного дизайну відрізняється серед шкіл і залежить від пропонованої програми. Дипломні програми варіюються від декількох тижнів до декількох місяців.

Студенти, які заробляють диплом у цій галузі, найчастіше знаходять роботу як ювеліри, що працюють в ювелірних та універмажних магазинах. Деякі з них стають самостійними дизайнерськими ювелірними виробами, роблячи власні твори для власного задоволення або для продажу. Інші працюють у ювелірних компаніях як дизайнерів, створюючи шматки, які продаються на веб-сайті компанії або в магазинах.

Дипломні програми з дизайну ювелірних виробів в основному пропонуються вищою школою та ювелірними компаніями завдяки практичному курсу курсових робіт, однак онлайн-курс також може бути запропонований як зручний. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Дизайн ювелірних виробів Filter

Диплом з дизайну ювелірних виробів

LaSalle College Vancouver
Diploma
Січ 2020
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Ви захоплені будівництвом і складом ювелірних виробів? Вам подобається працювати своїми руками і мати художнє перевагу? Якщо так, то наша програма з розробки ювелірних виробів ...

Детальніше

Диплом з дизайну та виготовлення ювелірних виробів

University of Johannesburg
Diploma
Січ 2020
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
Кампус

Дипломна програма включає ювелірну практику, яка включає ювелірний дизайн, малювання та технології виготовлення. Інші ключові сфери дослідження включають гемологію, технології ...

Детальніше

Поглиблений диплом з ювелірних виробів та дизайну предметів

Melbourne Polytechnic
Advanced Diploma
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Розвивайте свої навички та створюйте ювелірні вироби, які відповідають галузевим стандартам. Розширений диплом з ювелірних виробів та дизайну предметів у Melbourne Polytechnic ...

Детальніше

Диплом в області ювелірних виробів

Hungry Creek Art & Craft School
Diploma
Бер 2020
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Навчальний план розроблений, щоб виставити студентів до різноманітних ще взаємозалежної навчальної програми, щоб дати кожному студенту навички, щоб увійти в промисловості або ...

Детальніше