ACADEMICCOURSES

Дипломні програми зазвичай пропонуються через громадські або технічні навчальні заклади. Дипломні програми забирають менше часу, ніж програми бакалаврату чи аспірантури, що робить їх ідеальним вибором для людей, які хочуть почати свою кар'єру.

 

Студенти, які хочуть створювати, продавати, вікарій або дослідження ювелірні, можливо, побажають взяти програму по предмету. У такій програмі, студенти можуть дізнатися, як проектувати частини, поряд з тим, як виробляти і продавати їх. Вони можуть також дізнатися про історію та ідентифікації.

 

Азії, швидше за все, найпотужніший континент у світі і економічно воно вводить нескінченні можливості у сфері освіти. Центр ваги переміщується на схід. Швидкі зміни та інвестиції у вищу освіту і англійська публічно розмовну мову. Океанія 'и сильною можливості працевлаштування також обслуговує подальшого майбутнім студентам.

2 Результати в Дизайн ювелірних виробів, Океанія Filter

Поглиблений диплом з ювелірних виробів та дизайну предметів

Melbourne Polytechnic
Advanced Diploma
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Розвивайте свої навички та створюйте ювелірні вироби, які відповідають галузевим стандартам. Розширений диплом з ювелірних виробів та дизайну предметів у Melbourne Polytechnic ...

Детальніше

Диплом в області ювелірних виробів

Hungry Creek Art & Craft School
Diploma
Бер 2021
<
Денна
англійська
Кампус

Навчальний план розроблений, щоб виставити студентів до різноманітних ще взаємозалежної навчальної програми, щоб дати кожному студенту навички, щоб увійти в промисловості або ...

Детальніше