Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Заробіток диплом надає можливість для студентів, щоб збільшити їх набір навичок і кваліфікації, що робить їх реальним кандидатом роботу в умовах конкурентного ринку праці. Диплом пропонує випускникам практичний досвід роботи і розвиток навичок, які допоможуть підготувати їх до захоплюючої кар'єри.

Що таке диплом в галузі дизайну моди? Цей диплом, який можна заробити в якості лише одного року, охоплює такі теми, як реклама, продажів і маркетингу, одягу будівництва, мерчандайзингу, і пропозиція і прогрес понять моди. Студенти також дізнаєтеся, як розробити і побудувати портфель мода, як застосовувати принципи дизайн одягу, і, як мета бажаного споживчого ринку. При відображенні компетенції у всіх цих областях, студенти потім введіть робоче місце повністю готова зробити свій внесок у і досягти успіху в індустрії моди.

Дизайн одягу студенти отримують практичні навички, які вони можуть потім застосувати їх моди кар'єри, такі як значення оригінальності, здатності працювати і співпрацювати в команді, і як творчо вирішувати проблеми.

Диплом в області дизайну моди можуть бути отримані менш ніж за два роки, що робить його варіант доступну освіту. Тим не менш, питома вартість навчання та інші збори можуть варіюватися від школи до школи, так що має вирішальне значення, що студенти просять прямої інформації від будь-яких потенційних шкіл про вартість заробляти їх дизайн одягу диплом.

З дипломом в дизайні моди, випускники можуть знайти роботу в якості бренд-менеджерів, patternmakers, розробка продукту, дизайнерів і помічників дизайнерів, костюмерів, модних журналістів, або в якості координатора моди для телебачення, кіно, або журналів.

Багато навчальних варіанти, так що студенти можуть заробити освіту, яку вони хочуть в гнучкою і більш сувора чином.Щоб почати заробляти ваш диплом в галузі дизайну моди сьогодні, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

23 Результати в Дизайн одягу Filter

Диплом дизайну моди

Cracow School of Art and Fashion Design
Кампус Денне навчання 5 семестри інформація Польща Краків

Cracow School of Art and Fashion Design (Польща, Європа) пропонує дворічну програму повного дня для іноземних студентів. Наш персонал, всі фахівці в різних галузях мистецтва та дизайну, надають програму навчання, яка дозволяє студенту звільнити свій повний потенціал.

Диплом з дизайну моди - спеціалізація з маркетингу

VCAD Visual College of Art and Design
Кампус Денне навчання 84 тижні Вересень 2020 Канада Ванкувер

Ідеальна шляха кар'єри для модниці, яка рухається вперед, або індексує тенденцію, модна індустрія швидко розвивається і постійно розвивається. Якщо ви хочете перетворити свій пильний погляд на стиль на свою мрію, програма VCAD Fashion Design - спеціалізація з маркетингової програми допоможе вам вдосконалити свої навички у створенні одягу та стратегії брендингу.

Диплом моди Університету L4

Cambridge School of Visual & Performing Arts
Кампус 3 семестри Серпень 2020 Великобританія Кембридж

Ключ до Фонду - ідея, розроблена завдяки дослідженням та знанням моди в контексті. Критичне мислення заохочується, щоб ви могли оцінити, що добре і погано для подальшого прогресування.

Диплом дизайну моди

Toronto Film School
Кампус Денне навчання 18 місяці Жовтень 2019 Канада Торонто

Дізнайтеся, як прийняти дизайн одягу від концепції до готового продукту і на злітно-посадковій смузі. Ви будете досліджувати весь процес приведення ваших проектів до життя, від ескізів, драпірування та шиття, до комп'ютерної ілюстрації та створення шаблонів.

Диплом з дизайну моди

LaSalle College Vancouver
Кампус Денне навчання 1 - 2 років Січень 2020 Канада Ванкувер

Якщо ви захоплені модою і сповнені творчості

Стиль моди - курс HND / асоційований ступінь (онлайн)

The Design Ecademy - Online Design Courses
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 36 місяці

Акредитований курс моди Styling, якщо ви хочете кар'єру Fashion Styling в 2 роки з потенціалом для повної BA. Онлайн-курси, відсутність досвіду або кваліфікації

Диплом з дизайну моди

LaSalle College Montreal
Кампус Денне навчання Січень 2020 Канада Монреаль

Захоплююча, кар'єра модельєра для вольових і високо творчих людей. Модний дизайнер повинен доставляти колекції, які відповідають на вимогливі потреби до чогось нового. Можливість створювати колекції для конкретних демографічних ніш є першоосновою.

Диплом в текстильній і модною конструкції

Malaysian Institute of Art (MIA)
Кампус Денне навчання Січень 2020 Малайзія Куала-Лумпур

Курс Текстиль і мода дизайн обслуговує потреби студентів, зацікавлених у становленні текстильній або модельєр.

Diploma of Fashion Design and Merchandising

Karl Von Busse Institute of Design
Кампус Денне навчання 1 - 2 років інформація Австралія Сідней

BTEC розширений диплом в художньої та дизайнерської (моди та одягу)

Walsall College
Кампус Денне навчання 2 років інформація Великобританія Уолсолл

Це захоплююча курс дає студентам можливість познайомитися широке коло питань, які сильно відбивають практику, яка застосовується в індустрії моди. Після початкової стадії ході, в якому ви слідувати програму до

Диплом з дизайну моди

Indian Institute Of Film And Animation
Кампус Денне навчання 1 рік Липень 2020 Індія Бенгалуру

З естетичною сумішшю та змаганням хочуть персоналізовані продукти, які показують свою індивідуальність. Для того, щоб реагувати на їх очікування, галузь звертається до дизайнерів-модельєрів, які мають більш дискримінаційний, обчислений та активний підхід до творчості.

Національний Диплом про вищу освіту (HND) в текстильній і дизайну одягу

The Open Design School
Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 24 місяці Відкритий конкурс Франція Париж

Світ розкоші, моди і дизайну, який рухається динамізмом ринків, що розвиваються, в даний час постійні перетворення. Нові технології, нові тенденції, нові маркетингові та комунікаційні методи, і нові можливості. Ця програма призначена, щоб виявити нові тенденції та індустрії моди в цілому, при розробці основних навичок в дизайні одягу та аксесуарів дизайну.

Диплом з дизайну моди

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion
Кампус Денне навчання 3 років Лютий 2020 Південно-Африканська Республіка Кейптаун

Диплом у дизайні моди охоплює всі аспекти, необхідні для задоволення все більш витончених та технологічно розвинених потреб Творця-практика в контексті дизайну моди та галузі. Він також охоплює всі щоденні заходи та навички, необхідні для успішного дизайнера моди.

дизайн одягу та характер

LCI Bogotá
Кампус Денне навчання 28 місяці інформація Колумбія Богота

Завжди хотів створити свою власну колекцію або керувати командою продукції за кордон, ви шукаєте у визнаному навчальному закладі, який пропонує інструменти та краще навчання для desempeñarte в індустрії моди.

UAL Diploma in Art and Design Level 3 – Fashion 2 Year

Kensington and Chelsea College
Кампус Денне навчання 35 тижні інформація Великобританія Лондон