Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Програма Диплом може надати студентам безліч переваг. Як правило, це займає рік або два, щоб отримати диплом. Програма насправді схожа на програму ступеня молодшого спеціаліста, але це може зайняти менше часу, щоб закінчити, тому що курси загальної освіти не потрібні.

Що таке диплом в галузі дизайну аксесуарів? В ході програми студенти будуть ймовірно досліджувати теми, що стосуються технології, що використовуються у виробництві, для малювання, матеріалів і моди. Студенти можуть навчитися розробляти різні види аксесуарів, таких як ремені, взуття, ювелірні вироби та сумки. При подачі заяви на дипломну програму аксесуари дизайну, студенти можуть попросити надати портфоліо. Студенти могли б додатково отримати певні навички, необхідні для успішного дизайну.

Нарахування цей диплом часто приходить з численними перевагами. Наприклад, студенти могли б спиратися на те, що вони отримали від диплома і продовжити освіту.Крім того, окремі особи можуть використовувати цю функцію для подальшого їх кар'єри або відточувати свої навички дизайну для особистого користування.

Як місцеві, так і міжнародні школи можуть запропонувати аксесуари дизайн диплом, і витрати можуть варіюватися в залежності від того, куди ви йдете. Було б гарною ідеєю, щоб перевірити веб-сайти різних шкіл ", щоб визначити, чи є програма диплом буде відповідати вашим потребам і дізнатися про витрати.

Є різні варіанти кар'єри доступні для тих, хто з цим дипломом. Навички і знання стануть у пригоді для кого-то шукає, щоб продовжити освіту в галузі дизайну аксесуарів або хтось шукає для кар'єри в області дизайну. Вони можуть стати ювелірних дизайнерів, дизайнерів взуття, дизайнерів сумки, дизайнерські помічники, мерчендайзери або операторів САПР. Для деяких з цих позицій, може знадобитися молодшого спеціаліста або ступінь бакалавра.

Ви можете прийняти класів до цієї дипломної неповний робочий день, повний робочий день або в Інтернеті, якщо ваше життя вимагає гнучкості.Онлайн-курси є відмінним способом, щоб керувати всім. Щоб дізнатися більше, пошук вашої програми нижче, і зверніться до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

 

3 Результати в Дизайн аксесуарів Filter

Диплом в області ювелірних виробів

Hungry Creek Art & Craft School
Кампус Денне навчання Березень 2020 Нова Зеландія Окленд

Навчальний план розроблений, щоб виставити студентів до різноманітних ще взаємозалежної навчальної програми, щоб дати кожному студенту навички, щоб увійти в промисловості або в якості ювелірного дизайнера, виготовлення ювеліра, і самостійно зайнятих студії ювеліра або піти на подальше вивчення.

Диплом з дизайну та виготовлення ювелірних виробів

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання 3 років Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург

Дипломна програма включає ювелірну практику, яка включає ювелірний дизайн, малювання та технології виготовлення. Інші ключові сфери дослідження включають гемологію, технології, контекстуальні дослідження та управління дизайном. Департамент сприяє подвійній орієнтації на комерційні та вишукані ювелірні вироби з акцентом на концептуальному дизайні.

Диплом з дизайну ювелірних виробів

LaSalle College Vancouver
Кампус Денне навчання 1 рік Січень 2020 Канада Ванкувер

Ви захоплені будівництвом і складом ювелірних виробів? Вам подобається працювати своїми руками і мати художнє перевагу? Якщо так, то наша програма з розробки ювелірних виробів перенесе ваш талант на новий рівень!