ACADEMICCOURSES

Диплом є документом про освіту державного стандарту і підтверджує успішне засвоєння знань і навичок в рамках певної спеціалізації або області дослідження. Дипломні програми можуть відрізнятися в плані змісту, тривалості і вартості.

Аксесуари дизайн програми навчання студентів про створення модних аксесуарів. Студенти можуть вивчати такі теми, як малювання, мистецтво і шиття, а також конкретні методи проектування, що дозволить їм створити ряд аксесуарів, такі як сумки, ювелірні вироби або взуття.

Ви хочете вчитися в Океанії? Два найбільш затребуваних напрямках досліджень на Океанія: Австралія і Нова Зеландія, і разом пропонують незвичайні і дуже характерний дослідження пригод.

2 Результати в Дизайн аксесуарів, Океанія Filter

Поглиблений диплом з ювелірних виробів та дизайну предметів

Melbourne Polytechnic
Advanced Diploma
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Розвивайте свої навички та створюйте ювелірні вироби, які відповідають галузевим стандартам. Розширений диплом з ювелірних виробів та дизайну предметів у Melbourne Polytechnic ...

Детальніше

Диплом в області ювелірних виробів

Hungry Creek Art & Craft School
Diploma
Бер 2020
<
Денне навчання
англійська
Кампус

Навчальний план розроблений, щоб виставити студентів до різноманітних ще взаємозалежної навчальної програми, щоб дати кожному студенту навички, щоб увійти в промисловості або ...

Детальніше