ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Студенти можуть вступити на дипломні програми після закінчення середньої школи, щоб отримати необхідні навички та освіту в конкретній галузі або після закінчення ступеня бакалавра або іншого ступеня вищої освіти, щоб отримати нові навички для своєї кар'єри.

Фахівці в області ресторанного бізнесу можуть значно поповнити свій багаж знань і навичок на курсах з готельного менеджменту. Тут займаються вивченням особливостей організації готельного бізнесу і готують професіоналів до просування по кар'єрних сходах у відповідній області.

Австралія має субсидованих вищої освіти для студентів, що навчаються ступеня бакалавра. Вони також дають кредитів і грантів для аспірантів. Вищих навчальних починається в університетському рівні ступінь докторську ступінь пропонується в будь-якій області дослідження.

Перт є домом для однієї приватної та кілька державних університетів. Куртина університету і Університету Західної Австралії розташовані в цьому місті. Крім того, коледжі TAFE, що диплом та сертифікат пропозицію рівні курси.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

2 Результати в Готельний бізнес, Перт Filter

Диплом про менеджмент гостинності

West Australian Institute Of Further Studies WAIFS
Diploma
English (Australia)
Кампус

Якщо ви вступаєте до нашого удосконаленого диплому з гостинності, очікується, що ви вже будете добре розуміти індустрію гостинності після заповнення нашого диплому з гостиннос ...

Детальніше

ДИПЛОМА УПРАВЛІННЯ ГОСТИНИЧНІСТЮ

Australian Technical College Western Australia
Diploma
Січ 2022
англійська
Кампус

Диплом курсу менеджменту гостинності має сильний акцент на плануванні та виконанні. Це допомагає розвивати знання та управлінські навички, необхідні для ділових операцій міжна ...

Детальніше