20-місячна програма розроблена для того, щоб студенти, які захоплюються сектором продуктів харчування та напоїв, мають професійну кваліфікацію для того, щоб почати кар'єру в управлінні рестораном. Програма охоплює теоретичні знання, реальний практичний зміст і стажування. Крім освоєння основ управління ресторанною діяльністю, студенти будуть оснащені діловою проникливістю через розвиток навичок, пов'язаних з фінансами, маркетингом і управлінням людськими ресурсами, які є ключовими для того, щоб стати успішним фахівцем менеджера ресторану. Ця програма ідеально підходить для студентів, які прагнуть до таких позицій, як ресторанний менеджер, кейтеринг або банкетний менеджер, директор продуктів харчування та напоїв у ресторанах і готелях.

Стажування

Багато можливостей для свіжих випускників та кваліфікованих фахівців є доступними для отримання сертифікатів та дипломних програм з практичними стажуваннями в ОАЕ.

Тверді партнерські відносини промисловості HTMI у великих міжнародних готельних групах та авіакомпаніях дозволяють студентам відчувати практичні місця роботи в різних секторах відповідно до їх програмної спрямованості.

Група професійного керівництва HTMi Dubai знає, що практичні навички у поєднанні з позитивним ставленням високо оцінюються рекрутерами персоналу, тому ми розробили наші курси для тренування студентського ставлення, щоб незмірно підвищити їхні кар'єрні перспективи. Наші стажування та досягнення на робочому місці говорять самі за себе.

75% всіх випускників HTMi приєднуються до основних міжнародних готельних мереж, кожен третій випускник HTMi починає свою кар'єру в сфері гостинності на керівних посадах, а 80% випускників HTMi забезпечують повний робочий день до завершення останнього семестру.

Стипендії

HTMi Dubai пропонує різноманітні стипендії.

Стипендії пропонуються фізичним особам, які успішно пройшли середню школу з не менше 90% середньої (або еквівалентною) або CGPA 3.0 вище (або еквівалентною) для студентів-перекладачів. Студент також повинен підтримувати свою заяву з підтвердженням його мотивації для індустрії гостинності.

Обмежена кількість стипендій доступна для кожного семестру (починаючи з січня та серпня кожного року), а заявки повинні подаватися мінімум за два календарні місяці до початку семестру.

Всі заявки будуть розглянуті академічним комітетом HTMi Dubai, і заявникам, яким було надано перевагу, буде запропоновано інтерв'ю.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 2 інших курсів в HTMI Switzerland Dubai »

Останнє оновлення April 11, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Сер 2019
Duration
20 Місяця
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Сер 2019
Кінець терміну надання заяв

Сер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date