Для дітей 14-18 років: Інститут Е3: Досвід інженерної освіти

Загальні відомості

Опис програми

Інженерний інститут

Тотіно-Грейс інженерний інститут
E3: Досвідчена інженерна освіта

Інженерний інститут Тотіно-Грейс буде інтелектуально залучати та кидати виклик студентам із суворою навчальною програмою, що включає курсові роботи, орієнтовані на інженерію, а також опромінення галузі інженерії через компоненти програми, що відбуваються поза аудиторією.

Компоненти інституту

 • Навчальний план для коледж-підготовки з акцентом на математику та науку, а також буде включати критичне мислення, публічні виступи та спільні навички на основі проектів.
 • Необхідні курси з математики та науки, а також три семестри курсових робіт, що стосуються інженерії.
 • Семінари та збагачення, включаючи лекції, виїзні поїздки та презентації поза аудиторією.
 • Можливості наставництва з професіоналами з інженерної кар'єри.
 • Стажування / практичний досвід, що забезпечує значний досвід з перших рук у різних областях техніки.
 • Центр спільної навчальної діяльності навколо можливостей STEM (наука, технології, інженерія та математика).
 • Проект Capstone, який досягає досвіду студентів в інституті.
 • Глобальна перспектива через інноваційні міжнародні інженерні зв'язки.

119626_TG11.jpeg

Інженерний інститут - Студентський досвід

Софомори

На першому курсі Інституту Е3 другокурсники братимуть участь у літньому таборі, щоб захопити та ввести студентів у процес проектування інженерії. Їх курсові роботи піднять їх на інженерну сферу, зокрема: що таке інженерія, чим займаються інженери та різноманітність різних типів техніки. Студенти вивчатимуть та застосовуватимуть процес інженерного проектування та слідкуватимуть за ним, щоб створити рішення для завдання дизайну. Студенти також вивчать деякі основні CAD та навички обробки, необхідні для виготовлення моделей та прототипів їх рішень. Студенти працюватимуть як команди над завданнями на дизайн та представлятимуть свої рішення. Когорта проведе день у корпорації Target, зустрічаючись з інженерами та дізнавшись про їх освіту, інтереси та те, як вони застосовують свою освіту, вміння та таланти у своїй роботі.

119625_TG12.jpeg

Юніори

Молодші члени когорти братимуть участь у літньому таборі в університеті Сент-Томас, який зосереджується на дизайнерських завданнях в електроніці та ракеті. У своєму класі 2 інженерії студенти продовжують вивчати інженерні спеціальності та професії. Студенти застосовуватимуть свої знання та вміння, отримані в Інженерії 1, на чотирьох основних командних проектах протягом семестру. Акцент буде зроблений на дотриманні процесу інженерного проектування, щоб придумати творчі рішення поставлених перед ними завдань. Проекти будуть вибиратися з різних інженерних сфер, а їх рішення будуть перевірені за допомогою моделей та прототипів, створених за допомогою різних виробничих процесів, включаючи використання 3D-принтера та лазерного різака, Arduinos та виготовлення за допомогою торгового обладнання . Студенти продовжують розвивати свої навички презентації з кожним проектом і стають зручнішими для технічного написання. Юніори мають можливість зустрітися з інженерами в оперативному штабі Medtronic, оглянути їх лабораторії та обладнання та дізнатися про різноманітність інженерних типів та професіоналів, які працюють у компанії.

119618_TG5.jpeg

Старші

На завершальному курсі Інституту Е3 старші люди братимуть участь у курсових роботах, щоб здійснити інженерний проект від задуму до завершення. Вони публічно представлять свій проект та висновки для більшої аудиторії. Процес передбачає концептуалізацію, проектування, тестування, модифікацію, представлення функціонуючого продукту чи системи.

119621_TG2.jpeg

Інформація для зацікавлених студентів

До кого слід звернутися до Інституту Е3?

Інститут Е3 відкритий для всіх учнів 9 класу, зокрема, які мають інтерес до галузі інженерії. Інститут шукає студентів, які мають різноманітні навички, інтереси, передумови та здібності. Студенти, які люблять математику чи науку, практичне навчання, творче вирішення проблем та вміння спілкуватися з різними групами, настійно рекомендують подавати заявки. Інститут наполегливо заохочує жінок подати заявку на програму. З різноманітним досвідом, здібностями та навичками Інститут Е3 стане багатим та яскравим досвідом для всіх, хто бере участь.

119630_TG6.jpeg

Які навички я розвиватиму?

Ось лише короткий список навичок, які ви будете розвивати у складі Інституту Е3:

 • творчість
 • вирішення проблем
 • творче критичне мислення
 • командна робота
 • навички презентації та спілкування
 • вміння будувати та конструювати моделі
 • застосування навичок математики та природничих наук
 • комп'ютерне складання
 • кодування

119619_TG3.jpeg

Скільки років я буду залучатися до Інституту?

Інститут Е3 - це трирічна програма, де група студентів працюватиме на різних компонентах. Кожного року група студентів проходитиме односеместровий інженерний курс, а також інші вимоги Інституту (4 роки математики та науки, участь у семінарах / збагачувальних заходах та виїзних поїздках, співпраця з професійним наставником та інженерно- пов'язаний досвід тінізації роботи). Інститут розпочнеться з семінару протягом літа до другого року.

119628_TG13.jpeg

Який процес подання заявки?

Інформаційна сесія

Директори програми проводять інформаційну сесію для зацікавлених першокурсників та їх батьків / опікунів у січні.

Застосування

Онлайн-заявка надається після засідання та має бути подана до визначеного терміну.

Форма рекомендації

Студенти повинні попросити вчителя заповнити форму рекомендацій. Студентам рекомендується приділяти достатньо часу вчителям для заповнення та подання форми.

Інтерв'ю

Заявники будуть запрошені взяти участь в інтерв'ю з директорами програм, щоб обговорити інтерес, навички та досвід минулого. Інтерв'ю відбудеться у лютому.

Повідомлення

Студенти будуть повідомлені про їх прийняття до Інституту Е3 до завершення реєстрації курсу в лютому.

119631_TG7.jpeg

Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

Totino-Grace is more than just a high school. Totino-Grace is a student's best preparation for life: inspiring and faith-filled, rigorous and engaging, creative and collaborative — a school where each ... Детальніше

Totino-Grace is more than just a high school. Totino-Grace is a student's best preparation for life: inspiring and faith-filled, rigorous and engaging, creative and collaborative — a school where each student will develop confidence in themselves and their futures. Згорнути