ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Наявність сертифіката підтверджує наявність певної кваліфікації і ряду професійних умінь, придбаних в результаті навчання і підтверджених екзаменаційними випробуваннями. Серед курсів на здобуття сертифікату існує безліч варіацій з точки зору змісту, довжини і вартості.

Дизайн інтер'єру залежить від навичок, знайдених в інших дисциплінах, в тому числі архітектури, текстилю, графічного дизайну та образотворчого мистецтва, моди і виробництва атмосферу, яка збагачує форму і функцію. Студенти працюють для створення інтер'єрів, які візуально і тактильно привабливими при вирішенні використання і зберігання потреб.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

3 Результати в Дизайн інтер'єру, Великобританія Filter

Курс оформлення інтер'єру- акредитований дипломний курс (онлайн)

The Design Ecademy - Online Design Courses
Certificate
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
18 місяці
англійська
Онлайн навчання

Акредитований курс для декораторів інтер'єрів - бути сертифікованим декоратором інтер'єру

Детальніше

Професійний сертифікат з дизайну інтер'єру - MODULE ONE

The Interior Design School
Certificate
<
Заочне навчання
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Навчання здійснюється через структурований графік неформальних переговорів, групових дискусій та практичних завдань. Зміст курсу охоплює дизайн інтер'єру проекту садової кімна ...

Детальніше

Дизайн штор - Акредитований курс сертифікатів (онлайн)

The Design Ecademy - Online Design Courses
Certificate
Серпень 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
8 місяці
англійська
Онлайн навчання

Дизайнерські штори та м'яка обстановка - важливий елемент будь-якого проекту дизайну інтер’єру. Хороший дизайнер інтер’єрів спроектує штори, щоб вони координували та доповнюва ...

Детальніше