Filter
Certificate
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Сертифікати, як правило, короткі програми, які пропонують курси з певної теми. Вони, як правило, займає від двох до чотирьох семестрів, щоб закінчити. Деякі вищі навчальні заклади дозволять студентам замінити сертифікат на їх неповнолітнього.

Що таке сертифікат в дизайні інтер'єру? Він 'са програма використовується для ознайомлення студентів з життєвої знання про роботу в галузі. Програми, як правило, спрямовані на інформування студентів про різні тим, включаючи основи проектування, просторового використання, а також як створювати візуальні засоби при поданні ідей клієнтам. Студенти також часто вчать, як використовувати різні типи моделювання програмного забезпечення для подання з і як використовувати ефективні комунікативні навички.

Ці курси виходять за рамки дизайну аспекту і охоплюють такі деталі, як принципи освітлення і відповідних правових норм. Знаючи ці речі завчасно допоможе уникнути запуску в технічних помилок в роботі і зробить вас більш ефективним дизайнером в цілому.

Витрати повністю залежать від установи, так що 'и важливо для студентів, щоб дослідити їх потенційну школу ретельно для того, щоб знайти найбільш прийнятну ціну для програми. Якщо школа вимагає високої вартості допуску, ознайомитися з описом програми, щоб переконатися, що це насправді коштує додаткових грошей.

Дизайн інтер'єру кар'єри сам по собі. Дизайнери іноді починають свій власний бізнес, але вони також можуть працювати в складі більшої компанії. Після декількох років досвіду, багато дизайнерів знаходять успіх при спробі почати свій власний дизайн інтер'єру компанії. Це 'са поле, яке вимагає багато рухомих частин для того, щоб привести ідеї в життя. Наприклад, хтось повинен спроектувати простір і хтось повинен побудувати будь-який інтер'єр в дизайні, які можуть 'т бути легко придбані. Дизайнери повинні знати, як спілкуватися в команді.

Це може бути важко знайти правильний баланс творчості і ефективного дизайну, саме тому він 'и важливо бути освіченим з цього питання. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути

3 Результати в Дизайн інтер'єру

The Interior Design School

Навчання здійснюється через структурований графік неформальних переговорів, групових дискусій та практичних завдань. Зміст курсу охоплює дизайн інтер'єру проекту садової ... [+]

Навчання здійснюється через структурований графік неформальних переговорів, групових дискусій та практичних завдань . Зміст курсу охоплює дизайн інтер'єру проекту садової кімнати - існуючий, збірний, архітектор, спроектований «Еко-космос». Студентам надається скелет для робочого простору творчої практики, як відправну точку.

Переживши комбіновані методи навчання лекцій і практичної студійної роботи, студент отримає базове розуміння:... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Заочне навчання
1 - 10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
ITECOM Art Design Paris

Рівень RNCP Розділ III. Навчання доступне в початковій підготовки, безперервного навчання і сендвіч курсів. У другій рік ви можете вибрати спеціалізацію в «Інтер'єрна сце ... [+]

Назва III рівень RNCP записаний в Національному вебмайстру сертифікації. навчання є Початкове навчання Подальшу освіту (ДІФ / СПЛ ...) пов'язані навчання (професійний контракт)

У другій рік ви можете вибрати спеціалізацію в «Інтер'єрна сцена» або «візуальний мерчендайзинг».

Перший рік: Прикраси

Дизайнер є особа, яку ви приймаєте, щоб перебудувати простір або місце, щоб жити. Він повинен мати відкритий і творчий розум. Його місія полягає в тому, щоб посилити ідентичність місця і прикрасити простір.... [-]

Франція Paris
Вересень 2019
французький
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
The Design Ecademy - Online Design Courses

Акредитований курс для декораторів інтер'єрів - бути сертифікованим декоратором інтер'єру ... [+]

Ви можете працювати в індустрії дизайну інтер'єрів житла за 1 рік!

Цей повністю акредитований курс для декораторів інтер'єру надасть вам практичні навички, знання та впевненість у вступі в індустрію дизайну інтер'єру на професійному рівні всього за один рік. Це є міжнародно визнана кваліфікація у своєму праві (120 кредитів Університету Великобританії / 32 кредити у США семестр), і вона також формує перший етап нашого HND (еквівалент Фонду / асоційованого ступеня), щоб ви могли прогресувати ще далі, якщо хочете ...... [-]