Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Сертифікати доступні для студентів, аспірантів та професійних рівнях. Такі програми надають спеціалізовані навички і знання в конкретній області, з тим, що випускники готові до кар'єри або подальшого дослідження в області фокуса.

Що таке сертифікат в розробці продукту? Ця програма призначена для людей, які творчо і хочуть, щоб увійти в професію дизайн продукту на рівні входу. Кожна програма буде змінюватися, але часто є огляд поля з акцентом на творчі рішення проблем і конструктивних основ. Студенти працюють на проекти можуть підкреслити, екологічні проблеми, функції та форми мистецтва. Деякі програми дозволяють студентам вибирати спеціалізовані області, такі як технології, розробка концепції, або графіки.

Ця програма часто корисно для студентів, які хочуть використовувати творчий процес з метою проектування.З портфелем вони будують в програмі, випускники можуть спробувати отримати допуск до чотирирічних коледжів, або почати дизайн продукту кар'єру відразу.

Фінансові потреби, пов'язані з можливістю отримання прибутку цей сертифікат може варіюватися від школи до школи. Фактори, пов'язані з фактичними витратами, включають довгий програми і розташування школи. Зацікавлені студенти повинні увійти в контакт зі школами, щоб дізнатися про навчання та вартості програмних матеріалів.

Збройні з можливістю прийняти концепцію і перетворити його в робочий дизайн, Є багато різних типів кар'єри для тих, хто з досвідом проектування виробів. З сертифікатом, люди можуть знайти позиції початкового рівня у всіх галузях промисловості, які виробляють споживчі та промислові товари. З більш просунутою ступеня, назви посад можуть включати в себе менеджер по продукції, дизайнер продукції, інженер проекту, механічний конструктор і інженер-конструктор.

Початок дослідження і порівняння шкіл, використовуючи нашу базу даних.Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

 

 

4 Результати в Дизайн продуктів Filter

BTEC сертифікат в мистецтві і рівень дизайну 3 - скло

Kensington and Chelsea College
Кампус Заочне навчання 34 тижні інформація Великобританія London

Це один день в тиждень Скляний курс дає студентам, які досягли рівня 2 або еквівалент, з можливістю розвивати свої дизайнерські ідеї і розширити навички виготовлення скла. Проекти будуть стимулювати довіру до обробки і розуміння матеріалів,

Поліграфічний дизайн і видавництво

Friends of Design - Academy of Digital Arts
Кампус Денне навчання 1 рік Південно-Африканська Республіка Cape Town

Наші акредитованих один рік, практичні друку Дизайн і видавнича курс розроблений, щоб дати вам повне уявлення про середовище для друку. Ви дізнаєтеся, освоїти інструменти, методи і термінологію, необхідні для отримання професійного друку. Ви з'являться досить впевнено, щоб застосувати свої навички з пре-прес, щоб після друку: прийом короткий, концептуалізації візуальне рішення; Представляємо ...

Сертифікат професійної програми з дизайну продукту

edX
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 10 - 14 тижні Жовтень 2019 США Cambridge + 1 більше

Майстер дизайн знання, необхідні для поліпшення досвіду пацієнта в системах охорони здоров'я

виконавча сертифікаційна програма з управління проектуванням та розробкою продукту

Northwestern University Master of Product Design and Development Management
Кампус Денне навчання 3 днів Вересень 2019 США Evanston

Отримати навички для управління проектуванням та розробкою продуктів для отримання стратегічних конкурентних переваг. Ця інтенсивна триденна програма сертифікації надає навички, пов'язані з управління креативністю та дизайном, орієнтованою на клієнта інноваціями, аналізом розбіжностей в процесі розробки, стратегією дизайну, основними елементами промислового дизайну, людськими факторами, дослідженнями, маркетингом та інтелектуальною власністю. Учасники також отримають навички в управлінні процесом розробки продукту, командами та показниками продуктивності.