BA / BA (з відзнакою) Pathway бухгалтерського обліку

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Pathways ГКУ

Студенти, що Pathway записують на ступінь бакалавра (з відзнакою) бухгалтерського обліку в Університеті Глазго Каледонія. У перші два роки ви будете вивчати бухгалтерський облік HND у коледжі Глазго Клайда, готуючись до 3 та 4 року (з відзнакою) ступеня в ГКУ.

Випускники бакалаврів (з відзнакою) отримують відмінні перспективи кар'єри як професійні бухгалтери, готують фінансову звітність та записують ділові операції, відстежують фінансові результати та беруть участь у злиттях, придбаннях та управлінні якістю.

Виберіть Pathway дослідження бухгалтерського обліку, якщо:

 • Вас цікавлять економіка, бухгалтерський облік та фінанси
 • Ви хочете стати важливою частиною ділового світу
 • вам подобається практична робота
 • ви найкраще працюєте з великою кількістю взаємодії з лекційним персоналом
 • ви любите працювати над чіткими цілями з відчуттям досягнення в кінці кожного року навчання

Що ти навчаπшся

 • 3-й рік: Аудит, поточні проблеми, державні фінанси, стратегія, дослідження
 • Рік 4: Включає спеціалізовані предмети, розширені теми з бухгалтерського обліку та фінансів, варіанти з більш широкого діапазону предметів, а також диплом з відзнакою у вибраній області

"Мої три сестри та брат відвідували GCU, і я вирішив тут вивчати бухгалтерський облік, оскільки мене завжди заінтригував і захоплює світ бізнесу. Я дуже насолоджуюся своєю програмою, оскільки існує така різноманітність модулів, і я завжди навчаюсь різні речі. Цього літа я мав літню стажування в BNP Paribas, що додало мого досвіду ". Aminah Din, BA Бухгалтерський облік

Вимоги щодо вступу

Всі вимоги щодо в'їзду, перераховані тут, повинні використовуватися як керівництво та представляти мінімально необхідний для розгляду запит. Заявникам, які здійснили умовну пропозицію місця, може бути запропоновано досягти більшого, ніж вказано.

Рік 1

 • SQA Вища: BBC або еквівалент, включаючи англійську та математику.
 • Зверніть увагу: курси Pathway призначені лише для заявників, які проживають у Шотландії

Прогресування

Прогрес до третього року від коледжу Глазго Клайда з обліку HND з AAA у класифікованих одиницях.

англійська мова

Академічна оцінка IELTS 6,0 (або еквівалент) без елемента нижче 5,5

Додаткова інформація

Інша академічна та професійна кваліфікація

Кожна заявка до ГКУ розглядається на індивідуальній основі. Якщо ви не маєте типових вступних кваліфікацій, але можете продемонструвати відповідний досвід роботи та / або кредити від визнаних професійних організацій, ви можете мати право на участь у цьому курсі за допомогою програми визнання університету попереднього навчання.

Міжнародні Pathways

Якщо ви не відповідаєте вимогам англійської мови, ви можете мати право на нашу передсесійну англійську програму, яка викладається в нашому кампусі в Глазго.

Комісії та фінансування

Плата за навчання залежить від вашого статусу. Що таке моя студентська плата?

Вартість навчання 2020/21

 • На базі коледжу: TBC
 • На основі GCU: 1820 £ *

* Комісії за навчання в Шотландії та ЄС підлягають підтвердженню уряду Шотландії та можуть змінюватися після підтвердження.

Плата підлягає зміні та публікується тут лише для ознайомлення. Політика щодо відшкодування та повернення коштів.

Як студент в Університеті, є додаткові збори та витрати, які можуть або не можуть стосуватися вас, але про які ви повинні знати.

Стипендії

Ми забезпечуємо якісну освіту за справедливу ціну; як Університет загального добробуту, ми прагнемо пропонувати доступну вищу освіту для талановитих учнів, залишаючи нашу плату за навчання низькою та надаючи щедрий стипендіальний пакет понад 2,5 мільйонів фунтів на рік.

Професійна акредитація

Ця програма акредитована основними професійними бухгалтерськими органами Великобританії, включаючи ICAS, ICAEW, ACCA, CIMA та CIPFA.

Методи оцінки

Перші два роки навчання ви відвідаєте коледж Глазго Клайда та дотримуйтесь інструкцій щодо викладання та оцінювання бухгалтерського обліку HND.

У 3 та 4 роки Ви будете навчатися в ГКУ. Як професійна акредитована програма, наш підхід до навчання, викладання та оцінювання з урахуванням потреб професії та вимог професійних органів.

Ми використовуємо широкий спектр методів навчання та навчання, щоб забезпечити не тільки те, що наші студенти отримають необхідні знання та розуміння бухгалтерського обліку, а також розвиватимуть свої інтелектуальні та особисті навички.

Методи навчання

Перші два роки навчання ви відвідаєте коледж Глазго Клайда та дотримуйтесь інструкцій щодо викладання та оцінювання бухгалтерського обліку HND.

У 3 та 4 роки Ви будете навчатися в ГКУ.

Ми використовуємо різноманітні методи навчання та викладання для того, щоб наша програма була як професійно актуальною, так і науковою. Наше викладання підтримується потужним досвідом у відповідних науково-дослідних, консультаційних та наукових заходах.

Усі наші модулі використовують GCULearn, віртуальне навчальне середовище університету, яке забезпечує навчальні матеріали, ресурси для читання, оцінки та відгуки. Він також використовується для того, щоб дати можливість учням здійснювати онлайн-діяльність та завдання, слухати подкасти, брати участь в онлайнових дискусійних групах та брати участь у блогах та навчальних заходах на основі Twitter. Цей підхід поєднується з більш традиційними контактами лекцій, уроків та семінарів. Ми регулярно запрошуємо запрошених викладачів з галузі, щоб показати студентам практичну актуальність навчального матеріалу, який вони висвітлюють.

Наша навчальна програма призначена для сприяння працевлаштуванню, наша програма розроблена відповідно до вимог професійних органів з метою отримання акредитації та звільнення від предмету.

Програма також призначена для того, щоб випускники отримали доступ до широкого кола професійних кар'єрів у бізнесі та у державному секторі та в межах академічної спільноти.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Детальніше

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Згорнути