ACADEMICCOURSES

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

Асоційовані програми по наукам призначені для тих, хто хоче отримати освіту з науковою спрямованістю. Можна вивчати, наприклад, біологію, хімію, психологію або фізику.  Ці дворічні програми складаються із загальних курсів і наукових дисциплін, на які робиться акцент.  

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Фуллертон, штат Каліфорнія, місто, відомий своїми історичними висновками, що довести це колись відбулася доісторичних ссавців, таких як великі мамонтів. Крім численних державних шкіл, в місті є значне число католицьких шкіл. Університет штату Каліфорнія, Фуллертон є найбільшим в державі і з двома іншими університетами, Фуллертон виступає в якості важливого освітнього центру.

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

знайдених результатів Filter

Асоційований з ділового адміністрування науковий ступінь

Fullerton College
Associate of Science
Вер 2021
англійська
Кампус

Асоційований з ділового адміністрування науковий ступінь для трансферу, який також називають діловим адмініструванням AS-T Degree, готує студентів до переведення в кампуси ХСС ...

Детальніше

КОМП'ЮТЕРНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ (СНД)

Fullerton College
Associate of Science
Вер 2021
англійська
Кампус

Комп’ютерні інформаційні системи (СНД) вивчають використання програмного забезпечення, обладнання, даних, мереж та Інтернету для проектування та розробки систем інформаційних ...

Детальніше