Filter
Associate of Science
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь молодшого спеціаліста є академічним позначення зазвичай присуджується студентам, які закінчують те, що часто дворічний курс навчання з даної теми. Багато студентів вибирають, щоб увійти в робочу силу негайно після отримання ступеня молодшого, в той час як інші використовують його як трамплін для досягнення більш високої наукового ступеня.

Просто те, що співробітник науки в галузі мистецтв? Ця програма часто переслідували студентів, які хочуть продовжувати з чотирирічного курсу навчання. Вона забезпечує важкий фундамент письма, математики навчання, в той час як додаткові галузі дослідження, як правило, включають в себе образотворче мистецтво, гуманітарні науки, математику, природничі науки, соціальні науки, етнічні дослідження та дисциплінарних досліджень. Основна мета програми мистецтв, щоб дати студентам навички, необхідні для успіху в сучасному 'и глобальної робочому середовищі.

Студенти, які успішно отримати ступінь молодшого спеціаліста в галузі мистецтва, як правило, на роботу над тими, без градусів, і успішні випускники також оснащені навичок, необхідних для подальшого просування їх академічної кар'єри.

Там немає встановленого вартість для Асоційований наук у програмі мистецтв. Навчання варіюється в залежності від різних факторів, таких як довжина програми і географічного регіону, через який приймається.

Цей ступінь програма надає студентам основу, необхідну для досягнення успіху в сьогоднішньому сучасному робочої сили. Хоча деякі випускники вибирають, щоб перейти до проводити більш високою академічного ступеня, інші відразу ж надходять на роботу і взяти на себе надзвичайно широкий асортимент ролей. Багато хто, хто мають ступінь асоційованого в галузі мистецтва йти на роботу в якості перекладачів, ранні вчителів фізкультури, власників дитячий садок, бухгалтерського обліку клерків, бухгалтерів чи авіаційно-космічної техніки техніків.

Якщо співробітник науки в галузі мистецтв звучить як те, що ви хотіли б продовжити, досліджувати численні географічні та освітні можливості, які існують у всьому світі завдяки нашій великій базі даних. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Мистецтвознавство

Citrus College

Складання та дизайн Технологія включає в себе такі великі фірми, як архітектура і комп'ютером зображень (CGI). ... [+]

Складання та дизайн Технологія включає в себе такі великі фірми, як архітектура і комп'ютером зображень (CGI). Студенти повинні завершити основні курси і одну область акцентом:

Архітектура Акцент: принципи проектування та CAD застосовуються до завдань в галузі архітектури, ландшафтної архітектури та містобудування. Власні та ефективні методи ескізів, історія інтернатів, моделей і багатогранних презентацій розвідані. Акцент робиться на дизайн, будівельних норм і правил та здоров'я, безпеки та благополуччя архітектурному середовищі завжди маючи на увазі, що, "Звичайний Архітектура займає простір і позачергове Архітектура святкує простір." ... [-]

США Лос-Анджелес
Вересень 2020
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою