ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Асоційований ступеня мистецтв є коледж, що студенти посвідчення заробити після двох років навчання. Після закінчення середньої школи, ця ступінь є варіантом для тих осіб, які не продовжує ступінь бакалавра. Після того, як ступінь присуджується, студенти можуть використовувати свої нові навички в обраній кар'єрі.

Що таке Асоційований мистецтв в області театральних досліджень? Театр дослідження складаються з драми, дії і виконання. Учасники в цій області зазвичай отримують практичні заняття, пов'язані з театром. Вони також отримують навички у виробництві, листи, спілкування і підготовки до стадії кар'єри. Деякі студенти обирають, щоб сконцентруватися на виконанні і слідувати ряд класів, які розвивають акторську майстерність. Інші студенти вважають за краще працювати за лаштунками і може зосередитися на костюми, реквізит і напрямки. Інша можливість полягає в тому, щоб вивчити контекст театру з важким акцентом на аналізі гри.Добре продумане трагік може приймати такі класи, як структура гри, голос, рухи, дії, театрального дизайну, управління та сценічного історії театру.

Студенти, які хочуть стати професійними акторами або на сцені, кіно чи телебачення розвинути впевненість і навички, щоб почати проводити цю мрію. Програма театр може додатково дати комусь навички спілкування, які необхідні для інших аспектів життя.

коротшає тривалість асоційовану компанію програми може бути привабливим фактором для студентів, що бажають заощадити гроші. Точна вартість вашої програми може варіюватися з урахуванням конкретних вимог вашої школи.

За допомогою тренінгу, який забезпечує цей рівень, деякі випускники можуть піти далі, щоб стати професійними акторами. Для деяких студентів це означає роботу в популярному місті в межах його театрального району. Багато студентів мріють почати кар'єру на екрані і шукати можливості, щоб отримати роль в кіно або на телебаченні, але це може бути дуже конкурентоспроможними.Для більш стабільною кар'єри, випускниця може розглянути можливість роботи в якості викладача драми. Інший варіант полягає в пошуку можливостей для позицій етап екіпажу або навіть драматургією робочих місць.

Ви можете почати приймати онлайн-класи, коли ви будете готові, щоб почати цей захоплюючий графік занять. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

2 Результати в Театрознавство Filter

асоціювати мистецтв в театральних і виконавських мистецтв

Glendale Community College
Associate of Arts
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Асоційований мистецтв в ГИТИС на здобуття наукового ступеня передачі призначений для підготовки студентів для передачі в чотирирічних установ вищої освіти і спеціально признач ...

Детальніше

пов'язати в мистецтві: театральне мистецтво

Citrus College
Associate of Arts
<
Денна
<
заочно
Кампус

Програма ступінь дозволяє курсу навчання, який розширюється і збільшує творчий потенціал. Це є значущим подорож з особистих відкриттів і самовозрастания. Він з'єднує вивчення ...

Детальніше