ACADEMICCOURSES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Отримання Асоційований мистецтв є гідною метою, що більшість студентів може досягти протягом двох років і, як правило, проводить між середньої школи і ступінь бакалавра. Вони присвоюються студентам, які зосередили свої дослідження в галузі гуманітарних наук, мистецтва, бізнесу і соціальних наук областях.

Що таке Асоційований мистецтв в танці? АА в танці є курс навчання, який вчить студентів, щоб перемістити їх тіла таким чином, щоб створити художню форму, яку можна інтерпретувати як ідею або розповідь. Учасники програми, як правило, вивчають, створювати і виконувати різні фізичні широко вираження ритму і звуку. Студенти Танцювальні також можуть дізнатися про історію танцю і вибрати з спеціалізацій, таких як танці, освіту танцювальної композиції та історії танцю. Технічні навички розвиваються за допомогою навчання в стилях танцю, такі як балет, джаз, відведенням та сучасний.

Студенти танцю часто отримують вигоду від підвищення самовираження, підвищення життєздатності, поліпшення когнітивних функцій, а також більш розвиненою естетичної свідомості. Залежно від школи і курсів, учасники програми можуть бути надані можливості для навчання з професійною танцювальною компанії.

Вартість навчання танцю варіюється від однієї установи до іншої і від країни до країни. градусів АА, як правило, досягається в місцевих коледжах, професійно-технічних училищ і технічних вузів, і студенти повинні досліджувати їх варіанти ретельно, щоб гарантувати, що вони отримують право освіти в потрібне для них вартості.

Багато студентів, які мають на сподвижником мистецтв в танці роблять це тому, що вони мріють стати професійними танцюристами.Проте, ця ступінь ад'юнкт може привести до багатьох нагородження кар'єри для тих, хто хоче придбати додаткову освіту, в тому числі кар'єри в якості танцювальних критиків, танцювальних педагогів, істориків танцю, терапевтів руху, власники танцювальної студії, художні керівники, або хореографів.

Вивчення танців онлайн може бути чудовим варіантом для багатьох студентів у всьому світі, особливо тих, хто шукає гнучкий графік навчання або тих, хто живе у віддалених районах. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

2 Результати в Танці Filter

сподвижник мистецтва з акцентом танцю

Hillsborough Community College
Associate of Arts
Вер 2020
<
Денне навчання
<
2 років
англійська
Кампус

Ми пропонуємо танцювальні класи для танцювальних спеціальностей і не-майорів. Ми пропонуємо чотири рівні балету і сучасного танцю, композиції, музика для танцю, спеціальні тем ...

Детальніше

танець (аа)

Nassau Community College
Associate of Arts
Вер 2020
<
Денне навчання
<
4 семестри
англійська
Кампус

Танець (АА) - Танець Історія, Танець Техніка I-IV (сучасний танець / балет), танець поняття I-II (хореографія), Сучасний танець послідовність, що складається з Введення в суча ...

Детальніше