Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Асоційовані програми з прикладних наук готують студентів до зайняття посад в тій чи іншій сфері зайнятості. Студенти, які вступили на дані програми, мають на меті якомога швидше приступити до реальної роботи відразу після закінчення навчання, а не продовжувати навчання.

Планування і управління державних і приватних відкритих зелених зон потрапляє в галузі ландшафтної архітектури. Міждисциплінарна практика, вона з'єднує кілька покликань, таких як ландшафтний дизайн, ботаніки, екології, садівництва, образотворчого мистецтва, планування сайту і іншими організаціями для створення, прямий і підтримки природних просторів, в основному в міських умовах.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Детройт, як відомо, центр автомобільної промисловості в США. Вона високу користь від державних програм в останні роки в цілях відродження американської автомобільної промисловості, яка була на межі колапсу.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

1 Результати в Ландшафтна архітектура, Detroit Filter

Асистент прикладної науки в галузі архітектури / будівельних технологій

Henry Ford College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Detroit

Співробітник прикладних наук з архітектури / будівельних технологій викладає архітектурні CAD / проектування та методи будівництва будівель, включаючи житлові та комерційні типи будівель.