Akademichnikursy.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Асоціювати ступінь дворічний курс навчання в спеціалізації а. Ці програми, як правило, забезпечують достатню підготовку, щоб отримати роботу в деяких областях, в той час як інші вимагають ступінь бакалавра або магістра в області дисципліни, перш ніж студент вважається готовим до професійної арені.

Що є асоційованим ступінь в області хімії? Цей курс навчання часто призначений для підготовки студентів для передачі на чотири роки коледжу в якому вони будуть закінчити ступінь бакалавра в галузі хімії або тісно пов'язані дисципліни. Студенти, які заробляють свій диплом про закінчення коледжу, як правило, приймають загальні і органічні курси хімії, а також обчислення, фізики і загальні курси підвищення кваліфікації. Курсові може включати в себе лекції та лабораторні заняття, де студенти отримують неоціненний практичний досвід роботи в звичайних лабораторних методів.

Нарахування диплом про закінчення коледжу перед передачею чотирьох річної школи може бути економічним, і в кінці програми, студент часто залишає зі ступенем в руці. Студенти можуть також мати перевагу набагато менших розмірів класу і більше особистої уваги в вступних наукових і математичних класів, ніж вони мали б у великому університеті.

Загальна вартість асоційованого ступеня буде значно варіюватися між установами та місцях, але це, як правило, правда, що протягом двох років ступінь ад'юнкт по хімії буде дешевше, ніж ступінь чотирирічного.

Поняття і навички студенти вчаться, заробляючи їх ступінь в області асоціювати хімії може бути вельми переданому інших наукових дисциплін. Ця програма, як правило, готує випускників до роботи в якості лаборанта або лаборантом у багатьох областях науки, в тому числі судово-медичної експертизи, біотехнології та матеріалознавства.У цих позиціях випускники зазвичай працюють в лабораторії під керівництвом вченого, проводити рутинні експерименти, нести відповідальність за якийсь обліку, а також повідомляти про результати до керівника.

Коли ви вирішите звернутися до асоційованими ступеня програми, ви можете прискорити цей процес шляхом вивчення і застосування програм в Інтернеті. Щоб почати пошук в Інтернеті, пошук нижче вашої програми і безпосередньо зв'язатися з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

7 Результати в Хімія Filter

Associate Degree в області хімії

Irvine Valley College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Ірвін

Попит на хіміків та людей, які мають міцну основу в галузі хімії, зростає у всьому світі і залишатиметься сильним у найближчому майбутньому. Можливості працевлаштування існують як у державному, так і в приватному секторах. Вченим, які мають сильний досвід у галузі хімії, необхідно працювати з урядом та галуззю для різних завдань, таких як якісний та кількісний аналіз, розробка продуктів, дослідження та судова експертиза. Попит на людей, які розуміють хімічні концепції, буде продовжувати рости в цьому технологічному суспільстві.

ар ступінь в галузі хімічної і біотехнологічної науки

Business Academy Aarhus
Кампус Денне навчання 30 місяці інформація Данія Орхус

Програма ступеня AP в хімії та біотехнології науки є 2½-рік повний робочий день програма вищий навчальний які кваліфікується наших випускників для ключових функцій в рамках ряду професій і виробництв. Типові області роботи включають лабораторій контролю та науково-дослідні лабораторії в обробній галузі, і в університетах та інших науково-дослідних інститутів.

доцент хімії

Green River College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Рудий

Заступник в Science Transfer ступеня Варіант 1 охоплює деякі загальні освітні курси, необхідні перших і другого року навчання і призначений для підготовки студентів, які планують перевестись в університет в наукових областях, пов'язаних з.

Chemistry Associates Degree - with transfer to 4-year university

North Iowa Area Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Мейсон-Сіті

Лабораторія наукової технології доцента

Northeast Wisconsin Technical College
Кампус Денне навчання 2 років Січень 2020 США Грін-Бей

Лабораторія наукових технологій, доцент програми прикладних наук, поєднує основні теоретичні концепції з практичними лабораторними навичками, необхідними для успіху в широкому колі наукових кар'єрів, включаючи біологічні, хімічні та екологічні галузі, а також академічні дослідницькі лабораторії.

Лабораторні методи: шлях спеціалізації з аналітичної хімії або біотехнології

Cégep de Lévis-Lauzon
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2020 Канада Левіс

Технології з біотехнології спеціалізуються на лабораторних роботах у різних галузях хімії та біології.

Доктор хімічних наук

Seward County Community College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2020 США Ліберальна

Хімія вивчає склад, будову, властивості та зміну речовини. Хімікам загрожує розробка способів кращого використання скорочення природних ресурсів при одночасному вдосконаленні та розробці нових методів утилізації енергії та матеріалів. Хіміки також залучені до того, щоб зробити життя кращим та безпечнішим для громадськості, розвиваючи все від пластмас до покращеної ізоляції, виявляючи більш світлі та міцні матеріали для подорожей на Землі та в космосі та забезпечуючи значні успіхи в лікуванні. SCCC хімії SCCC використовує різноманітні методики навчання, щоб допомогти студентам розробляти та розуміти хімічні концепції. Навчальні програми спрямовані на забезпечення робочих знань з хімії, вивчення процесу наукових досліджень та аналіз поточних та розбитих досліджень в хімічній, медичній, біохімічній, фізичній та сільськогосподарській областях.